מצלי זה הכי אחי – פרק 8

מתוך הסדרה - עלילות ארץ גושן
עונה 3
פרק 8

<<לפרק הקודם

חן חן למחונן – פרק 7

לפרק הבא>>

אחים רבים – פרק 9

89 תגובות

 1. כדאי לפתוח!!!!!
  אתם לא יודעים או יודעות כמה זמן חיכיתי לפרק הזה התקשרתי מלא פעמים לערוץ מאיר והם לא ענו. עד שהם ענו יכלתי לראות סרט שלם בקיצור הם ענו ומה הם אמרו לי "עוד מעט" למה עשיתי גרשיים כי זה ממש לא היה עוד מעט זה היה עד 7 בערב שהייתי צריכה להתארגן לשינה טוב היד שלי מתה עוד דקה אז ביייייי……..

 2. וואי וואי וואי איזה להיט של סרט!!!!
  אני רואה שהחזרתם את 'מולי'. לשעבר שחקן ב'אסי וטוביה, לשורות השחקנים שלכם. טוב מאוד!!! איזה גוי אכזרי הוא היה נראה! ממש כמו אנטיוכוס! לא חשבתי שזה יתאים לו, בתור שחקן מהרבה סרטים אחרים, (לא רק באסי וטוביה) בשבילי דווקא הוא היה ה'חכם' ו'הרציני' כמו טוביה. שאני אוהב מאוד. ה'בוגד' שאמר פרץ הפך את 'עלילת ארץ גושן' ללהיט חדש ומחודש פי כמה וכמה! וגם איך שיוחנן ברח מהבית לנהר כדי לראות איך הוא נראה אוי איזה מצחיק זה היה שיוחנן היה נראה כמו 'אליפוטל, אימאל'ה איזה מפחיד זה היה!!! יאוו מעניין מאוד איזה פרקים חדשים הולכים להיות בארץ גושן!!! גם בהתחלה ארץ גושן היה להיט בכיתה שלי. וגם עם אחותי היינו נהנים ומחכים בקוצר רוח לפרק החדש שיצא בארץ גושן. אבל הפעם זה היה משהו שאי אפשר להסביר במילים… איזה מרגש זה היה בסוף הסרט!

 3. מצרים 2000
  אנחנו מאוד אוהבים את עלילות ארץ גושן ומחכים כל יום לפרק החדש אבל הפעם התאכזבנו מהתגובה של אבא לשינוי המצרי שהתחולל אצל בנו יוחנן. לדעתי הייתם צריכים להדגיש זאת יותר ולא להראות התלהבות מכך. זה מאוד דומה למה שקורא בימנו עם כל המדיה החילונית וכדאי להגדיש שצריך ללכת רק לפי רוח ישראל סבא.

 4. לאני…ששאל על הצפרדעים…
  הצפרדעים פגעו רק במיצרים ולכן כשהפך יוחנן למצרי אז הם באו אחריו לפגוע בו אבל הם לא פגעו במשפחתו שנותרו יהודים ולכן כשיצא מהבית אז המשיכו הצפרדעים אחריו ואלו שהיו בביתו-נעלמו…

 5. תגובה
  איזה מגניב שהם הכניסו בפרק את הקוסם הדגול הארי פוטר…!!! הוא באמת מכשף….אבל נראה לי שהלבוש היה צריך להיות שונה..:) (משקפיים עגולות, ברק במצח…וכל מיני לחשים….)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן Hide picture