חכמלוגי

No data was found

משחקי מטמון

 איזה כיף! החופש הגדול התחיל, ויש המון זמן פנוי לשחק! השבוע בארץ גושן יוחנן ופרץ מחפשים אוצר, אז מה דעתכם להצטרף ולשחק 'מחפשים את המטמון'? בוחרים פרס קטן או גדול, מחביאים אותו במקום מתוחכם, ויוצרים שרשרת רמזים שתוליך את המתחרים אל היעד. יש המון דרכים לעשות את זה, ואנחנו מצאנו בשבילכם כמה רעיונות מגניבים לשדרג את המשחק!  

רמזים בכרטיסי גירוד – מכירים את המבצעים שיש עם קלפים שצריך לגרד? בעזרת מטבע משפשפים את הצבע הכסוף, ואם יש מזל זוכים במשהו… אפשר בקלות להכין כרטיסי גירוד בבית, וככה עושים את זה:

 מציירים או כותבים את הרמז על פתק קטן או בריסטול.

 מכסים את הפתק בטפט שקוף.

 מערבבים בכלי צבע אקרילי (רצוי כסוף, אבל לא חובה…) וסבון כלים. על כל כף של סבון, שמים שתי כפות של צבע.

 צובעים את החלק בפתק שאתם רוצים להסתיר ומחכים לייבוש.

 זהו, הכרטיסים שלכם מוכנים. תוכלו להחביא אותם ברחבי הבית או השכונה, וליצור שרשרת רמזים שתוביל למטמון.  

חיפוש מטמון לילי – ההבדל היחיד בין חיפוש המטמון הזה לחיפוש רגיל הוא העובדה שהוא נעשה בחושך! ציידו כל אחד מהמשתתפים בפנס, דאגו שהחדרים יהיו חשוכים לגמרי, והשתמשו בצבעים ובמדבקות זוהרות כדי להסגיר את המיקום של הרמזים שלכם! 

מחפשים את הפאזל – בגרסה הזאת, בכל מקום בדרך, המתחרים צריכים למצוא חלק של פאזל. אפשר להשתמש בפאזל מוכן של האחים הקטנים שלכם, וגם אפשר להכין פאזל לבד בבית: מדפיסים תמונה שמתאימה לנושא המשחק במדפסת, ומדביקים אותה על גבי קרטון. חותכים אותה בצורת פאזל על פי מספר התחנות שלכם. אם מדובר בתחרות בין שתי קבוצות, מדפיסים שתי תמונות ומדביקים אותן על גבי בריסטולים בצבע שונה. את הרמז למיקום החלק הבא כותבים בגב החלק. בהצלחה לכל המחפשים והמחפשות!

 

16 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Hide picture