חכמלוגי

סיפור בהמשכים / הודיה כהן

45 תגובות

 1. מתח
  אני במתח והשאלה שאכי מנקרת לי בראש הי מה רצתה האחות ואם קבר אני שולחת תגובה אז הודיה כהן זה סיפור מותח! 100מם! 100לאף! קיצר תישלחו קבר את הפרק הבא! פפפפפפפפפפפפפפפפפפפללללללללללללללללללליייייייייייייייייייזזזזזזזזזזזזזזזזזזז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. היי בננות! מה קורה? פתחווווווו! חשוב…
  אז ככה, הסיפור שלי הולך להיות ממש ארוך ומ-ה-מ-ם! בפרק הבא נסיה מקבלת מכתב מאיש זר באמצע הלילה שטוען, שהוא הכיר היטב את הוריה והן ביקשו ממנו למסור לה את המכתב כשתהיה בת 7. במכתב מתגלה לנסיה משהו חשוב שקשור לחייה. בעקבות המכתב נסיה יוצאת למסע ארוך שבה תצטרך להשלים את מטרתה, ואם לא – ישלטו בארץ אנשי הרוע שבקרוב תגלו את שמם. תהנו!!! אוהבתותכם!

 3. הודיה! קבלי תגובה חמה ביותר!
  היי הודיה!! ואוו!! ואוו!! ואוו!! שתדעי שזה פעם ראשונה שאני שולחת תגובה בערוץ מאיר והתגובה הזאת הייתה לסיפור שלך!!!!! אלופה אלופה אלופה! אין לי מילים!!! את כותבת בצורה ממיסה ומותחת כמו מסטיק!! יש לך דמיון ממש ממש ממש מפותח אם הצלחת לדמיין כזה סיפור *מקורי* ו *מוצלח* אני מעריצה שלך ומחכה כל שעה עגולה לפרק נוסף!! רק אם תוכלי בבקשה לכתוב לכל מעריצייך הרבים את הזמנים הימים שבהם מתפרסם הסיפור? תודה ענקית!! אלופה שלי עלי והצלחי!!

 4. לילדה שבסיפור….
  שלום לכולכן הספור הזה 10 זה פשות מדהים …אני קראתי ליפני כמה דקות את פרק 11 אני לא זוכרת איך קוראים למי שרשמה את הסיפור הזה אבל הוא פשוט כימעט ביו הסיפורים הכי יפים שקראתי בחיי מענין מה אמרה לה .אחות גם לי זה ניראה משהו קצת רע ואת [אני לא זוכרת את שמך] תחזיקי מעמד למיפגש עם האחות זה פשוט מותחחחחחחחחחח

 5. לאלמוניתתתת!! מאמייי!! חיימשלייי!!
  אין עליייך!!!!!! את הילדה הכי מפרגנת בעולםםםם! את פשוט מדהימה ושירבו כמותךך! הלוואי שהייתה לי חברה מאמי כזאת!! שתדעי לך שממש מתאים לך התואר 'אלמונית חמודה'… מתאים לך אפילו יותר מזה! את חממת לי את הלב בצורה לא נורמאלית!! אני קראתי את התגובה בקול והתרגשתי בטירוףףף!! אם היית לידי עכשיו, הייתי קופצת עלייך ומחבקת אותךךך!! ואני משתדלת שהפרקים ישלחו בימי שלישי – רביעי…אוהבת אותך ומעריצה שלך בחזרה !!!!!!!!!!! תמשיכי להיות בוביייי!! -הודיה-

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן Hide picture