המסע – פרק 15

המסע – פרק 15! הפרק הבא יעלה לאתר ביום ראשון כ'ז תשרי (03.10.21)

הכל בחסד עונה 3 פרק 11 – למען הקשיש ב

ורד ושני באו מוכנות ומלאות אנרגיה טובה לתרום למען הקשישים.  האם יצליחו לעמוד 5 דקות שלמות בלי לזוז? ולמי יבחרו לפנות בגלגל החסד? התשובות בפרק. 

הכל בחסד עונה 3 פרק 3 – למען חיות הבר א

 שחר ואדווה מתגייסות ומנסות לתרום למען חיות הבר – עמותה שמצילה חיות בר, מטפלת בהן ומשיבה אותן לטבע. באילו חיות הן תטפלנה? מה יזחל להן על היד ומה ייתפס להן על הכתף? התשובות בפרק.  

גדולים פרק 18

הבנות מתחילות האת המשימה האחרונה במשחק. האם יצליחו לפרגן אחת לשניה?

גדולים פרק 17

הבנות מתמודדות עם משימת הסנפלינג והתאמת האירועים. האם כולן הצליחו להשלים את המשימה? וגם – האם חל שינוי במקומות? התשובות בפרק.

גדולים פרק 16

בעוד הבנות במשימת הסנפלינג, הבנים מתחילים את משימת הגמר, שכולה תלויה ביכולת לפרגן לאחר. האם הזוגות יצליחו לפרגן האחד לשני?

גדולים פרק 9

הבנות מתמודדות בגבורה בקיר הטיפוס הרותח. האם הן יצליחו להשלים את המשימה בזמן הקצוב? 

גדולים פרק 7

הבנים מגיעים למוזיאון האספנות ב'חוות ארץ האיילים' שבגוש עציון, שם מחכה להם משימת אקסטרים. מי מהזוגות יהיה הראשון לפתור את החידה בזמן הקצר ביותר? ומה קרה לדרור ואבידן? התשובות בפרק

גדולים פרק 6

מי יהיה הזוג הראשון שיצליח לגלות את הסליק בבית הכנסת, והאם אותו הזוג יצליח להגיע ראשון לנקודת הסיום? התשובות בפרק

גדולים פרק 4

איזה זוג יגיע ראשון לדוכן הנכון של עזורא ויפתח פער על שאר הזוגות? וגם – צוותי הבנים מגיעים אל השוק! מי יצליח למצוא את הרמז ראשון? התשובות בפרק. *פרק חדש בכל יום ראשון!*

גדולים – פרק 2

צפו בפרק השני של התוכנית החדשה 'גדולים'! תוכנית מסע לבני ובנות מצווה!  הזוגות יצאו למשימות שונות ברחבי הארץ, יצברו חוויות, תובנות, וכמובן – נקודות.   הזוג שיגיע ראשון לנקודת הסיום – ינצח!   פרק חדש בכל יום ראשון!

פרק 9 – המשימה ירושלים חלק א

לאחר כל הכשלונות זום זום מחליט להוציא את התכנית המסוכנת ביותר- העלמת ירושלים! אך הפעם הוא הולך לדאוג שאסי וגדי לא יפריעו לו במזימתו והוא טומן להם מלכודת הסטורית.

פרק 5 – שומרים על הגחלת

שומה ממנה את עצמו למפקד החדש של מעמול בטקס מביך ומיותר לחלוטין. זוםזום עוצר את ההתיישבות היהודית בפקיעין, ובכך מסכן את הנוכחות היהודית בגליל בימינו אנו. ברגע שהגליל בסכנה, כל ארץ ישראל בסכנה. צ'וצ'ו מחליט לעזוב את מעמול. אסי גדי ו-ר' עושים הכל כדי להציל בזמן את פקיעין, את ארץ ישראל, ולא פחות חשוב מכך […]

הכל בחסד פרק 8 – אחי יעקב חלק ב

 יקיר ודביר, חברי ילדות מהכיתה של אור משה מתמודדים גם הם בניסיון לגייס סכום כסף נוסף לגמ'ח. כמה הם יצליחו לתרום? ומה תצטרך הכיתה לעשות הפעם? והאם ניתן לכתוב 'הכל בחסד' בעזרת קופסאות שימורים? התשובות בפרק…  

פרק 6 – משימת סיפור

שמשון קצת מדוכדך ומתקשה להאמין כי הוא ימצא את הכישרון שלו. לפתע מופע אבי הקוסם, שמחליט לעודד אותו בעזרת קסמים מפתיעים וסיפורים מעניינים.

פרק 4 – קצר בתקשורת

שומה עושה ספירת מלאי במעמול, ומחליט להעניש את אסי וגדי, שמפריעים לו שוב ושוב: הוא מונע מהם לדבר אחד עם השני בעזרת גאדג'ט מתוחכם ויקר להחריד. כשזוםזום חוזר לעבר ומונע את יציאתו של הרב שלוש מחוץ לחומות יפו, כל גורלה של תל אביב נמצא על הכף. רק כשאסי וגדי ילמדו לתקשר אחד עם השני, הם […]

בינג הסוד של ירושלים – חלק שני

 שידור חוזר לתשעה באב   הצטרפו לאסי, טוביה, פולקע ועופר במסע מרתק בזמן בין רחובות ירושלים, בסרט המרכז את פרקי הסדרה המרתקת 'הסוד של ירושלים'. שימו לב – בינג' הוא אוסף של פרקים מחוברים יחד. זהו חלק ב' של הסרט.

פרק 3 – מנצחים את ההקפאה

זום זום חוזר לעבר כדי לשבש את הקמת אחת-עשרה נקודות היישוב הראשונות בנגב. במעמול, בינתיים, שומה מכריז על הקפאה כללית, שמשמעותה עצירת כל הפעילות המבצעית. כשהנגב מתחיל להיעלם וכל ארץ ישראל בסכנה, אסי וגדי חייבים להילחם בהקפאה מתחת לאפו הקפדני של שומה, ולהציל את המצב.

הרשימה השחורה של פרץ – פרק 2

אליצור נתפס בעת שיצא למשימה סודית ביותר ומושלך לכלא המיצרי. פרץ חושד שאחד מהעברים הפליל אותו ומחליט לקחת את העניינים לידיים. הוא מתחיל לנהל חקירה אודות האשם בתפיסתו של אליצור אך די מהר הוא מבין שמדובר במשימה בלתי אפשרית. מה יעשו חברי בני בני? ומה יעלה בגורלו של אליצור?

פרק 11- חצי הגמר על דימונה

תוכנית חצי גמר בנים, הגמר הגדול מתקרב בצעדי ענק! שתי קבוצות ובהן שני מתמודדים, אחת מול השניה. שאלות טריוויה קשות, משימת אישיות ו…משימת לייזר! מי המתמודדים שיגיעו לגמר הגדול? ואיך גרעינים שחורים קשורים לדימונה? אל תפספסו!