אסי טוביה וחברים העונה החדשה פרק 3 – לחץ גרעיני

החברים מחליטים לקנות מכונת פופקורן לכבוד מסיבת חנוכה, אבל עופר לא בעד הרעיון ולא רוצה להשתתף בתשלום. הם לוחצים עליו עוד ועוד, עד שכבר אין לו ממש ברירה, והוא צריך לוותר על משהו שחשוב לו באופן אישי.

אסי וטוביה העונה החדשה פרק 1 – הפרקליטים

הצריף הופך להיות בית משפט. פולקע הופך לשופט, אסי ויובל שוורצמן הופכים לפרקליטים של מתי ועופר, רק בגלל סכסוך פשוט וקטן על ידית של תיק למנדולינה. אפילו החברים בכיתה התפצלו לשני מחנות. מי בעד עופר? מי בעד מתי? מי צודק? אסי ויובל שוורצמן יעשו הכל כדי להוכיח שהצד שלהם צודק, למרות נסיונותיו של טוביה לסיים […]

קורא מחשבות

אסי ופולקע הסתכסכו. פולקע מתכנן לתבוע את אסי אצל מלאכי השוטר. כדי לשכנע את מלאכי שהוא חף מפשע, אסי מחליט להתלבש בצורה מהודרת ומכובדת במיוחד – האם הדבר מותר לו? על פי מסכת מכות, עמוד 245.

שיח של חרשים 5

אפרים, יוסף וצדוק מסתבכים בקומדיה של טעויות וחשדות סביב המעיל של יוסף, ולומדים שכדי לא לריב צריך להקשיב למה שהשני אומר.

לוח הלב- פרק 5

החבורה השיגה את הצופן הסודי, וכעת היא צריכה לפענח אותו. אך כשכולם כועסים זה על זה וסוחבים איתם משקעים מאירועי העבר, איך אפשר להתקדם בחקירה?

שבט אחים – פרק 10

פרעה מוסיף להקשות על העם, והלחץ ניכר בכל. ויכוח בתנועה יוצא משליטה והתאומים מחליטים להיות ברוגז. נחשון עסוק מדי בלפשר בעם ולא מגיע לפשר בין בניו. כיצד יתגברו בני ישראל על הקשיים בינם לבין עצמם?

מלך הכיתה

עופר מגלה כי מצבו החברתי בכי רע. הוא מנסה להפוך למלך הכיתה, אך מבין בסופו של דבר שאת המלוכה צריך לחפש בפנים ולא בחוץ.

מילת הקסם

אמא חייכה. "בסדר, אני רואה שאתה ממש קוסם. אני אלמד אותך את הקסם." היא רכנה לעברו ולחשה על אזנו מילות קסם סודיות של קוסמים אמיתיים. האם יש מילת קסם שפותרת כל בעיה? הקשיבו לטוביה ושאלתיאל.

בקשת סליחה

עצבנות קטנה הופכת לריב גדול. גם פולקע וגם מתי רוצים להשלים, אבל מתקשים לבקש סליחה. מי יהיה הראשון שירים את הכפפה?

סוכת שלום

בשכונה נערכת תחרות הסוכה היפה. אסי ופולקע מתגייסים במרץ לתחרות אך שוכחים בדרך את המטרה העיקרית.

קרב ערבות

חג הסוכות נגמר ואסי מוכר ערבות להושענא רבא… אבל מישהו חייב לקלקל לו את האוירה… וגם את העסקים …