פרק 7 – שגעון הספינרים

עירא מביא לכיתה ספינר ומעורר את ההתלבות של כולם ואת קנאתו של פרץ. נחשון נותן לפרץ וליוחנן שתים עשרה מטבעות לשלם עבור הטיול השנתי ופרץ נקרע בין הרצון לקנות ספינר יותר שווה משל עירא ובין התשלום שאביו נתן לו עבור הטיול.

פרק 6 – המכה הגדולה

יוחנן חוטף מכה בראשו וכתוצאה מרצף נסיבות מתחיל להאמין שהוא יכול לנחש עתידות. כל מצרים נסחפת אחריו חוץ מפרץ שמנסה לשמור על אחיו ועל האמת.  

אסי טוביה וחברים העונה החדשה פרק 3 – לחץ גרעיני

החברים מחליטים לקנות מכונת פופקורן לכבוד מסיבת חנוכה, אבל עופר לא בעד הרעיון ולא רוצה להשתתף בתשלום. הם לוחצים עליו עוד ועוד, עד שכבר אין לו ממש ברירה, והוא צריך לוותר על משהו שחשוב לו באופן אישי.

בזמן שישנת – פרק 7

בהנהגתו המרדנית של פרץ, בורחים התלמידים מתחת לאף של המורה הישיש למך. פרץ זוכה לתהילת חבריו על מעשה הקונדס ועל השיעור החופשי. התרוממות הרוח של פרץ מהאהדה כלפיו מתחלפת בתחושת חרטה וחמלה כאשר הוא מגלה את השלכות מעשיו. על כן, משתמש פרץ הפעם בכוחו החברתי וביכולת הנהגתו בכדי להציל את המצב הקשה אליו נקלע המורה.

אין סומכין – חלק א

החבורה יוצאת לטיול, והילדים מחליטים לזלזל בכללי הזהירות, הם סומכים על רחמי שמיים במקרה של צרה. האם הנס אכן קרה?

השריון של חזי

חזי הצב מחיות היער מאד נעלב. הוא החליט שצב כבר לא כדאי לו להיות וניסה לחקות את שאר החיות.

יוצא דופן – חלק ב

פולקע שם לב בנסיבות לא נעימות, שהוא שונה מכל חבריו, הוא עושה כל שביכולותו להדמות להם. האם הוא יצליח? האם כדאי לו להצליח?

יוצא דופן – חלק א

פולקע שם לב בנסיבות לא נעימות, שהוא שונה מכל חבריו, הוא עושה כל שביכולותו להדמות להם. האם הוא יצליח? האם כדאי לו להצליח?

אסי עושה חרם

החברים מהכיתה של אסי 'עושים חרם' על יואב. מופע פנטומימה של עופר גורן בתור מקבץ הנדבות.