קליק – פרק 12

צפו עכשיו בפרק החדש! הפרק הבא יעלה ביום שני ב' ניסן  (15.03.2021)  

פרק 7 – שגעון הספינרים

עירא מביא לכיתה ספינר ומעורר את ההתלבות של כולם ואת קנאתו של פרץ. נחשון נותן לפרץ וליוחנן שתים עשרה מטבעות לשלם עבור הטיול השנתי ופרץ נקרע בין הרצון לקנות ספינר יותר שווה משל עירא ובין התשלום שאביו נתן לו עבור הטיול.

נתינה בשושו

פולקע זקוק לתמיכה כלכלית קטנה לטובת ארוחת הערב שלו. אסי מציע לעזור לו – אך עושה זאת בקול רם, ומבייש את פולקע. האם אסי נהג כשורה? על פי מסכת שקלים, דף ט"ו.

סימנים של כסף

אסי מצא ברחוב שטר כסף. פולקע טוען שהשטר שייך לו. האם על אסי להחזיר לפולקע את השטר? על פי מסכת בבא מציעא, דף כ'ו.

הכסף של גן עדן

עשיר קמצן מנסה ללמד את חבריו שנתינה ללא תמורה מזיקה לעולם כי אנשים מתרגלים לא לעבוד. לאחר שהוא חולם חלום מוזר, הוא מבין שהנתינה לאחר היא זכות, בראש ובראשונה לנותן עצמו.

מסע המטבעות

מטבעות של דמי חנוכה מתפזרים ויוצאים למסע חיפוש שמעותה של החברות והידידות.

לי הכסף ולי הזהב

ישנם סוחרים ואנשי עסקים שזוכים על־ידי כישרונם ועמלם, אבל ישנם יהודים תמימים ופשוטים שזוכים בכסף על־ידי הביטחון והאמונה שלהם בה'. מניין ישיג אליעזר כסף לצורך חתונת ביתו, ומי יפרע את חובו?

דמי חנוכה

כל אחד מילדי המשפחה קבל עשרה שקלים לדמי חנוכה. אבל הילדים רוצים לקנות צעצועים גדולים, והכסף לא מספיק להם…

המחשב של פולקע

תכנית מספר 485 פולקע יוצא לחופשה ואסי שובר לו את מסך המחשב. אסי מתבייש לספר מה קרה ועושה הכל כדי להשיג מסך חדש. לו רק אסי היה מספר… – – – האם קרה לכם מקרה דומה של טעות שגררה אתכם להסתבכות, כיתבו לנו כיצד נהגתם אתם ומה קרה בסוף?

המרוץ למליון

המרוץ למיליון- מולי ופולקע רוצים להרוויח כסף בשביל זה הם ממציאים המצאה לחיסכון במים, אך בדרך להמצאה הם מבזבזים הרבה מים, וכשהצעתם מגיעה לגמר אך לא מגיעה לניצחון הם מבינים שהמטרה חשובה אך גם הדרך אליה חשובה לא פחות.

ההלוואה

ר' יעקב דיסקין לוקח הלוואה כדי לחתן את בנו, ההלוואה נעלמת והעניינים מסתבכים… לאן נעלם הכסף?!

מה לעשות בחופש הגדול? – הקייטנה א'

סדרת הקיטנה .החופש הגדול היגיע. אסי מתאכזב לגלות שכל התוכניות שלו לחופש עולות כסף. פולקע מתאכזב לגלות שכסף לא גדל על עצים. טוביה מציע לשניים ליכנס איתו בשותפות.

טוביה רוצה ממתק

טוביה רוצה לקנות ממתק ומתלבט באיזה ממתק לבחור. טוביה מדבר על בזבוז כסף על קניית ממתקים, חיסכון והתגברות. גרשון מבקר אצל הלל הזקן ופוגש ברב שמואל אליהו ולומד על אהבת ישראל.