הכל בחסד עונה 3 פרק 18 – חסדי נעמי חלק א

נריה ויהונתן רוזן, צמד האחים עם החולצה הזהה, בחרו לתרום לעמותת 'חסדי נעמי' העוסקת בפעילות חסד רחבה הכוללת תמיכה ביתומים ואלמנות, חלוקת סלי מזון לנזקקים ולניצולי שואה ועוד. האם יצליחו לבנות לגמרי לבד תיבת חסד של חסדי נעמי לפני תום הזמן? צפו גלו.

הכל בחסד עונה 3 פרק 14 – אם לאם חלק א

לאחיות הילית ואוריאן נולד אח קטן, שהביא איתו המון שמחה, אושר, והתמודדויות חדשות. מתוך רצון לעזור לאמא שלהן ולאמהות נוספות שמגדלות תינוק קטן, הן בחרו לתרום לעמותת 'אם לאם' שתומכת בנשים אחרי לידה.  האם יצליחו לבצע משימות שונות תוך כדי שמירה על הילאי התינוק? צפו וגלו. **חלק ב' ישודר ביום ראשון הקרוב, כא שבט (16.02)**

הכל בחסד עונה 3 פרק 8 – עמותת שקל ב

מנחם ויאיר, חברי ילדות טובים, מגיעים למשחק עם המון אנרגיות טובות ורצון לתרום לעמותת שק'ל הפועלת רבות למען בעלי צרכים מיוחדים.  למען המטרה החשובה, הם ירעננו את הידע הכללי שלהם בשירי ילדים וגם יעמידו את כישורי התפירה שלהם במבחן לא פשוט בכלל.

הכל בחסד עונה 3 פרק 3 – למען חיות הבר א

 שחר ואדווה מתגייסות ומנסות לתרום למען חיות הבר – עמותה שמצילה חיות בר, מטפלת בהן ומשיבה אותן לטבע. באילו חיות הן תטפלנה? מה יזחל להן על היד ומה ייתפס להן על הכתף? התשובות בפרק.  

הכל בחסד העונה החדשה – פרק 1 גמח טיולים א

לאורה ולצהלה יש גמ'ח לציוד טיולים בחצר ביתם. כל מי שרוצה לשאול ציוד טיולים יכול לבוא ולקבל מגוון רחב של דברים. כעת הן משתתפות בהכל בחסד על מנת לתרום לגמ'ח ולהגדיל אותו.

משחק ביתי פרק 7 – משפחת לסר

 משפחת לסר זכו ב:    שימו לב – תיקון טעות: תפוח אדמה הוא גבעול, ולא שורש כפי שהוצג בפרק. תודה למשפחת צהר מבני נצרים על שהאירו את תשומת ליבנו לכך.  

פרק 4 – משפחת לויט

צפו עכשיו בפרק החדש של התוכנית החדשה! בכל יום ראשון פרק חדש! משפחת לויט זכתה ב:

אבא יום אחד פרק 15- קליקיט

פרק סיום העונה. מסיימים את העונה עם פרק מרגש במיוחד! שמשון אוהב חידונים, לכל שאלה יש לו תשובה. מה קורה כשמשלבים בהפקת חידון טיסת רחפן, צילום במצלמת וידאו, מוזיקה ועריכת סרטים – התשובה היא ״קליק איט״ – חידון טרוויה עם שלטים ומולטימדיה- והכל בהצדעה לנוער הישוב נווה צוף .

הכל בחסד פרק 14 – מפגש בכפר חלק א

האחים חיה מושקא ואור החיים בחרו לתרום ל 'מפגש בכפר' – מקום מפגש חברתי לניצולי שואה. האם יצליחו במשימת החסד הכוללת התמצאות במפה? ומי ינצח במשחק השחמט המהיר? ** הפרק הבא יעלה לאתר ביום רביעי ח' חשוון (17.10)**

פרק 3 – זכרון מנחם חלק ב

    עטרת ונהוראי-מאיר מכירים מקרוב את 'בית חלומותי' של עמותת זכרון מנחם. אחותם, רוני תחיה, הבריאה ממחלת הסרטן שהיתה בגופה במשך 11 שנה. בימי ראשון, כאשר רוני היתה בטיפולים, עטרת ונהוראי-מאיר היו מגיעים לבית חלומותי ונהנים מפעילויות שונות.  האם ישתמשו בגלגל החסד? כמה כסף יצליחו לתרום? התשובות בפרק

הכל בחסד פרק 2 – זכרון מנחם חלק א

אמונה ותמה, חברות מילדות, רוצות לתרום לעמותת זכרון מנחם. האולפן הנייד שלנו מגיע לבית חלומותיי – מרכז יום מיוחד במינו, ושם זה מתחיל… מי תדע? מי תרוץ? ולמי אין מושג איך להכין ארוחת בוקר? התשובות בפרק 

הכל בחסד עונה 2 – פרק 1 – כשושנה

פותחים עונה חדשה של 'הכל בחסד'!  הלל ואוריה, זוג חברות טובות, רוצות לתרום לסלון הכלות 'כשושנה'- סלון כלות מיוחד במינו. כמה יצליחו לתרום ומי מהן תצטרך להפוך לכלה בדרך? התשובות בפרק שכולו ששון ושמחה.

פרק 15 – אור ירוק חלק ב – פרק אחרון לעונה

למיכל מבית אל עלה רכב על הרגל בעודה עומדת על יד מעבר חצייה. כעת, היא וחברתה הטובה נועה מגיעות להכל בחסד על מנת לעורר מודעות לזהירות בדרכים, ולהצליח לתרום גם הם ל'אור ירוק'. 

פרק 10 – יד שרה חלק ב

 דנה ואליענה התאומות מרעננה מצטרפות להתמודדות וצריכות להתמודד עם משימות קשות במיוחד, כשלבסוף הן זוכות לתרום את הכסף יחד עם מושקי ודוד למנכ'ל העמותה בכבודו ובעצמו.

הכל בחסד פרק 9 – יד שרה חלק א

מושקי ודוד שסבתא רבה שלהם מתנדבת וותיקה בעמותה מגיעים יחד עם האולפן הנייד לבית יד שרה בירושלים על מנת להתנדב, לענות על שאלות ולהצליח לתרום כמה שיותר, ועל הדרך זוכים במפגש מרגש.

פרק 5 – הביגודית חלק ב

אחינועם ושילה מחדרה מצטרפים גם הם להתמודדות על מנת לתרום לעמותת 'וויצו', הם יענו על שאלות. יעזרו בחנות ואפילו יצטרכו למכור בגדים בעצמם ללקוחות 'קשים' במיוחד..