הכל בחסד עונה 3 פרק 19 – חסדי נעמי חלק ב

אוריאל ומנחם מנדל, חברים מרחובות, בחרו גם הם לתרום לעמותת 'חסדי נעמי'. האם ימצאו את מטבע החסד בין מאות התיקים, וכל זה כשהם מחוברים אחד לשני ויכולים להשתמש רק ביד אחת? צפו וגלו.

הכל בחסד עונה 3 פרק 18 – חסדי נעמי חלק א

נריה ויהונתן רוזן, צמד האחים עם החולצה הזהה, בחרו לתרום לעמותת 'חסדי נעמי' העוסקת בפעילות חסד רחבה הכוללת תמיכה ביתומים ואלמנות, חלוקת סלי מזון לנזקקים ולניצולי שואה ועוד. האם יצליחו לבנות לגמרי לבד תיבת חסד של חסדי נעמי לפני תום הזמן? צפו גלו.

הכל בחסד עונה 3 פרק 10 – למען הקשיש א

זושא ומרים הגיעו מבריסל הרחוקה לתרום לעמותה למען הקשיש. הם יצטרכו לזהות מאכלים שונים ולתרגם שירים לשפה לא מוכרת, והכל למען מטרה חשובה ומרגשת. 

הכל בחסד עונה 3 פרק 8 – עמותת שקל ב

מנחם ויאיר, חברי ילדות טובים, מגיעים למשחק עם המון אנרגיות טובות ורצון לתרום לעמותת שק'ל הפועלת רבות למען בעלי צרכים מיוחדים.  למען המטרה החשובה, הם ירעננו את הידע הכללי שלהם בשירי ילדים וגם יעמידו את כישורי התפירה שלהם במבחן לא פשוט בכלל.

הכל בחסד עונה 3 פרק 7 – עמותת שקל א

 האחיות ראשית ורות בחרו לתרום לעמותת שק'ל המשלבת בעלי מוגבלויות בעבודה ובקהילה.   האם הן יצליחו להשלים את משימת הסבונים הריחנית במיוחד? וגם – מה קרה למכונת הקפה? התשובות בפרק.  

הכל בחסד עונה 3 פרק 5 – ידידים בדרכים א

עדי ומאור, זוג אחים מתוקים ומצחיקים מגיעים למשחק ומנסים לתרום לארגון 'ידידים' – ארגון שעוזר לנהגים ולאנשים במצבי מצוקה. בין אם זה להחליף גלגל, או נהג שנתקע באמצע שומקום בלי דלק, או לעזור לחלץ מישהו ממעלית – 'ידידים' מגיעים לכל מקום, וכעת נראה כמה יצליחו לתרום עדי ומאור.

אבא ליום אחד פרק 10- מצנחי רחיפה

כולם אומרים לשמשון ״אתה רחפן״ ״שמשון הראש שלך בשמים בעננים״ ״אתה כל הזמן חולם כמו ציפור״ אז שמשון מחליט להצטרף ליום חוויתי עם הילד חסד ודודו עומר כהן שמפעיל מצנחי רחיפה… זה הולך להיות פרק ״מעיף״!!  

אבא ליום אחד פרק 9 – פרויקט ידיים

יש אנשים בעולם שזקוקים לעזרה. וכשאנחנו מצליחים לעזור למישהו אפילו קצת זה עושה לנו טוב. שמשון ויונתן מירון הולכים לעבוד עם חיים סבא של יונתן בפרויקט ידיים – שיפוץ בתים לנזקקים. לעבודה הזאת צריך ״ידיים טובות״ ולב טוב. שמשון ויונתן נותנים מעצמם לאחרים ומתקבלים לעבודה כמובן. כולנו יכולים להצטרף.

פרק 7 – משפחה אחת חלק א

חנה ונעה צמד חברות עם סיפור נוגע ללב במיוחד, יוצאות לתרום למשפחה אחת – עמותה שעוזרת לשיקומם של נפגעי טרור. בדרך הן מתמודדות עם שאלות קשות וצריכות להתגבר גם על כמה פחדים. פרק שחובה לראות

פרק 5 – מתת רעות חלק ב

שירה ואורי ציון, אחיות מיד בנימין, מצטרפות למשחק ויוצאות לתרום גם הן לעמותת רעות מת״ת. ראש מועצת נחל שורק נרתם אף הוא למשימה ומגיע לעזור. פרק מותח ומרגש במיוחד.

הכל בחסד פרק 4 – עמותת מתת רעות

טל וליבי, חברות ובנות מצווה טריות מהישוב יד בנימין, מחליטות לתרום לעמותת מת״ת ע״י עמותת רעות. הן מביאות אתן את כל הכיתה ליום מרגש שכולו נתינה.  הן תצטרכנה לאמץ את כל המוח ואפילו את הריאות בשביל לזכות.. למה? חכו תראו

פרק 3 – זכרון מנחם חלק ב

    עטרת ונהוראי-מאיר מכירים מקרוב את 'בית חלומותי' של עמותת זכרון מנחם. אחותם, רוני תחיה, הבריאה ממחלת הסרטן שהיתה בגופה במשך 11 שנה. בימי ראשון, כאשר רוני היתה בטיפולים, עטרת ונהוראי-מאיר היו מגיעים לבית חלומותי ונהנים מפעילויות שונות.  האם ישתמשו בגלגל החסד? כמה כסף יצליחו לתרום? התשובות בפרק

הכל בחסד פרק 2 – זכרון מנחם חלק א

אמונה ותמה, חברות מילדות, רוצות לתרום לעמותת זכרון מנחם. האולפן הנייד שלנו מגיע לבית חלומותיי – מרכז יום מיוחד במינו, ושם זה מתחיל… מי תדע? מי תרוץ? ולמי אין מושג איך להכין ארוחת בוקר? התשובות בפרק 

פרק 15 – אור ירוק חלק ב – פרק אחרון לעונה

למיכל מבית אל עלה רכב על הרגל בעודה עומדת על יד מעבר חצייה. כעת, היא וחברתה הטובה נועה מגיעות להכל בחסד על מנת לעורר מודעות לזהירות בדרכים, ולהצליח לתרום גם הם ל'אור ירוק'. 

הכל בחסד פרק 13 – רואים היטב

האולפן הנייד שלנו מגיע ל'מרכז לכלבי נחייה לעיוורים' בבית עובד. בפרק נפגוש שני זוגות מתמודדים: ראשונות הן הדר ושירה מגדרה. הן מתמודדות עם שאלות הטריוויה והמשימות השונות שיפגישו אותן עם עולמם של כלבי הנחייה. לאחר מכן נפגוש את יהונתן ונתנאל, שני אחים מפתח תקווה יש אמא לקויית ראייה. הם מצטרפים להתמודדות כדי להצליח ולתרום אף הם ועל הדרך זוכים […]

פרק 10 – יד שרה חלק ב

 דנה ואליענה התאומות מרעננה מצטרפות להתמודדות וצריכות להתמודד עם משימות קשות במיוחד, כשלבסוף הן זוכות לתרום את הכסף יחד עם מושקי ודוד למנכ'ל העמותה בכבודו ובעצמו.

הכל בחסד פרק 9 – יד שרה חלק א

מושקי ודוד שסבתא רבה שלהם מתנדבת וותיקה בעמותה מגיעים יחד עם האולפן הנייד לבית יד שרה בירושלים על מנת להתנדב, לענות על שאלות ולהצליח לתרום כמה שיותר, ועל הדרך זוכים במפגש מרגש.

הכל בחסד פרק 8 – אחי יעקב חלק ב

 יקיר ודביר, חברי ילדות מהכיתה של אור משה מתמודדים גם הם בניסיון לגייס סכום כסף נוסף לגמ'ח. כמה הם יצליחו לתרום? ומה תצטרך הכיתה לעשות הפעם? והאם ניתן לכתוב 'הכל בחסד' בעזרת קופסאות שימורים? התשובות בפרק…  

הביגודית – פרק 4

  הלל ואיתן מירושלים מגיעים לביגודית של עמותת 'וויצו' –  שזו חנות היד שניה הגדולה בתל אביב כדי להתנדב ולהצליח לתרום לעמותה שעוזרת לנשים ולתינוקות, והתשובות לא מפסיקות להיצבע בירוק. על כמה שאלות יצליחו לענות ומה יהיה הסכום הסופי? התשובות בפרק.  

נתינה בשושו

פולקע זקוק לתמיכה כלכלית קטנה לטובת ארוחת הערב שלו. אסי מציע לעזור לו – אך עושה זאת בקול רם, ומבייש את פולקע. האם אסי נהג כשורה? על פי מסכת שקלים, דף ט"ו.

מהדורת האריות

הפעם במהדורה- נבקר אצל משפחה מעניינת המגדלת בבית חתולים גדולים במיוחד במשקל 120 ק'ג… בכתבה המרכזית- נבקר בגבעת זאב ונראה ילדים המתנדבים בגמ'ח מיוחד של בגדים יד שניה. וגם- האם אפשר לרהט בית רק באמצעות בקבוקי פלסטיק ממוחזרים? איך מפרידים בין החלבון והחלמון של הביצה בלי להסתבך? איך מכינים שבשבת? ומי הוא האור החיים הקדוש?

רובוט גומל חסדים

אסי הקים סיירת חסד שנועדה לעזור לאנשים בשכונה. כאשר הוא נקרא לעזרה, הוא מחליט לשלוח במקומו את הרובוט שקיבל. האם זו נחשבת גמילות חסדים? על פי מסכת סוכה, דף מ"ט.

בלון של חסד

מתת מקבלת מתנות ליום ההולדת, מדוע היא לא שומרת אותם לעצמה?

משפחת חסד

ניתאי, אליה ונועה -שני אחים ואחות ממבוא חורון חולמים לעשות מבצע חסד ולעזור למשפחות נזקקות. יונתן לוקח אותן ליום התנדבות בארגון חסדי נעמי, שם הם יזכו להכין חבילות סיוע, לפגוש את מייסד העמותה ואפילו להשיג תרומות בעצמן. חלום שכולו חסד.

עניי עירך קודמים

יום שלישי- יום ההתנדבות של מתי מגיע. מתי אחראי התנדבות ואבא מטריד אותו בבקשה שילך לבקר איזה דוד. במהלך ההתנדבות אסי מתנדב בעצמו אצל הדוד של מתי מה שמעורר את מתי לחשוב מחדש על מה זו התנדבות אמיתית..

חברים וחפירות – חלק א

פולקע טרוד בניסויים ואסי בענינים שלו, אלא שהחופש הגדול כבר משעמם את כולם. לטוביה יש רעיון גדול אך לְמה יוביל הרעיון שלו? האם יצליח חזי לבצור את הענבים בזמן?