פרק 17 – מחזקים את אביעד חלק ב

האם תהל ותהילה מוכנות לעשות הכל על מנת לתרום לחיזוקו של אביעד, כולל לאכול בצל חי למרות שהן לא אוהבות? וגם – האם תצלחנה לסיים את המשחק עם סכום שטרם נראה כמותו? צפו וגלו.

הכל בחסד פרק 15 – מפגש בכפר חלק ב

בני הדודים עידו ויגן קפטן אוהבים לשיר ולצלם סרטים ביחד.  האם יצליחו לגלות את סודו של יצחק? האם יצליחו לנהל דו שיח בשפה שאינם מכירים? התשובות בפרק.  ** הפרק הבא יעלה לאתר ביום רביעי כ'ב חשוון (31.10)**

פרק 6 – חסדי עירית

שלו וגלעד צמד חמד מגני טל, חובבי ספורט וכדורגל מחליטים לתרום לעמותת חסדי עירית – עמותה שמכינה ומחלקת כל שבוע מאות ארגזי פירות וירקות למשפחות נזקקות. כדי לתרום הם יצטרכו לרוץ, להרים, ולאמץ כל שריר בגופם, אבל האם שריר המוח שלהם חזק מספיק על מנת לנצח במשחק? התשובות בפרק

פרק 5 – מתת רעות חלק ב

שירה ואורי ציון, אחיות מיד בנימין, מצטרפות למשחק ויוצאות לתרום גם הן לעמותת רעות מת״ת. ראש מועצת נחל שורק נרתם אף הוא למשימה ומגיע לעזור. פרק מותח ומרגש במיוחד.

הכל בחסד עונה 2 – פרק 1 – כשושנה

פותחים עונה חדשה של 'הכל בחסד'!  הלל ואוריה, זוג חברות טובות, רוצות לתרום לסלון הכלות 'כשושנה'- סלון כלות מיוחד במינו. כמה יצליחו לתרום ומי מהן תצטרך להפוך לכלה בדרך? התשובות בפרק שכולו ששון ושמחה.

אסי וטוביה בהכל בחסד – חלק א

ספיישל סיום העונה הראשונה של 'הכל בחסד'. פרק סיום העונה לכבוד חודש אדר בהשתתפות 2 מכוכבי הערוץ שמגיעים לתוכנית כדי להתמודד ולתרום למטרה חשובה ביותר – אמבולנס הליצנים של עמותת 'קשת המשאלות' עמותה שמגשימה משאלות לילדים חולים.

פרק 16 – מבצע טוביה

טוביה רוצה לצאת לשליחות בקהילה יהודית בחו'ל, אולם אסי מתנגד ומוביל את החברים למחאה שמטרתה טרפוד השליחות – בכל אמצעי, גם כזה שכנראה קצת מוגזם מדי.

הכל בחסד פרק 13 – רואים היטב

האולפן הנייד שלנו מגיע ל'מרכז לכלבי נחייה לעיוורים' בבית עובד. בפרק נפגוש שני זוגות מתמודדים: ראשונות הן הדר ושירה מגדרה. הן מתמודדות עם שאלות הטריוויה והמשימות השונות שיפגישו אותן עם עולמם של כלבי הנחייה. לאחר מכן נפגוש את יהונתן ונתנאל, שני אחים מפתח תקווה יש אמא לקויית ראייה. הם מצטרפים להתמודדות כדי להצליח ולתרום אף הם ועל הדרך זוכים […]

פרק 12 – בונים בית כנסת חלק ב

מהו הסכום שיצא לעודד ואביעד בגלגל החסד? האם הם הצליחות במשימות החסד הנוספות? מה גרם להם להשתולל באולפן? כל זאת ועוד בפרק שסופו מרגש במיוחד.

הכל בחסד פרק 8 – אחי יעקב חלק ב

 יקיר ודביר, חברי ילדות מהכיתה של אור משה מתמודדים גם הם בניסיון לגייס סכום כסף נוסף לגמ'ח. כמה הם יצליחו לתרום? ומה תצטרך הכיתה לעשות הפעם? והאם ניתן לכתוב 'הכל בחסד' בעזרת קופסאות שימורים? התשובות בפרק…  

פרק 7 – אחי יעקב

אבא של אור משה הקים כבר לפני שנים סופרמרקט חברתי ראשון מסוגו בו שהמחירים בו נמוכים מאד ובו מחולקים גם סלי מזון לנזקקים. יחד עם חברו נהוראי הם יתחרו ב'הכל בחסד' על מנת להצליח ולתרום לגמ'ח. לעזרתם מתגייסת לא פחות מאשר כל הכיתה שלהם.

פרק 6 – גמ'ח שכולו שמחה

לעיינה מדולב בדיוק הייתה בת מצווה. ולכבוד האירוע היא קבלה את קישוטי המקום מגמ'ח השמחות שפועל בישוב שלה ונותן קישוטים שונים ומשונים לכל אירוע. כעת היא רוצה להכיר להם תודה ויחד עם חברתה נטע הם יוצאות להתמודד ב'הכל בחסד' כדי לגלות שעיצוב זה לא עניין פשוט כלל וכלל.

פרק 5 – הביגודית חלק ב

אחינועם ושילה מחדרה מצטרפים גם הם להתמודדות על מנת לתרום לעמותת 'וויצו', הם יענו על שאלות. יעזרו בחנות ואפילו יצטרכו למכור בגדים בעצמם ללקוחות 'קשים' במיוחד..  

הביגודית – פרק 4

  הלל ואיתן מירושלים מגיעים לביגודית של עמותת 'וויצו' –  שזו חנות היד שניה הגדולה בתל אביב כדי להתנדב ולהצליח לתרום לעמותה שעוזרת לנשים ולתינוקות, והתשובות לא מפסיקות להיצבע בירוק. על כמה שאלות יצליחו לענות ומה יהיה הסכום הסופי? התשובות בפרק.  

שירה של תינוק

 לשירה יש חלום מתוק במיוחד – היא חולמת להתנדב בתינוקיה ולעזור לטפל בתינוקות שזה עתה נולדו. יהונתן לוקח אותה לתינוקיה שבה היא עצמה נולדה בבית החולים הדסה עין כרם, שם היא תלמד, תחתל ואפילו תפגוש תינוק בן עשר דקות…

משפחת חסד

ניתאי, אליה ונועה -שני אחים ואחות ממבוא חורון חולמים לעשות מבצע חסד ולעזור למשפחות נזקקות. יונתן לוקח אותן ליום התנדבות בארגון חסדי נעמי, שם הם יזכו להכין חבילות סיוע, לפגוש את מייסד העמותה ואפילו להשיג תרומות בעצמן. חלום שכולו חסד.

עניי עירך קודמים

יום שלישי- יום ההתנדבות של מתי מגיע. מתי אחראי התנדבות ואבא מטריד אותו בבקשה שילך לבקר איזה דוד. במהלך ההתנדבות אסי מתנדב בעצמו אצל הדוד של מתי מה שמעורר את מתי לחשוב מחדש על מה זו התנדבות אמיתית..