משחקי טוק טוק חנוכה חלק ב

הנבחרת הנהדרת שלנו אריאל, יאיר, שאזו ואבישי במיטב משחקי טוקטוק חנוכה, מכינים ספוגניות בלי ידיים, מחפשים את פך השמן האבוד בחדר ירוק ומופלא, ואיך אפשר בלי סוף סלע הנהדר במיטב שירי חנוכה!

טוק טוק חנוכה

אבו מדבר עם סביבון כוכב רוק שחטף סחרחורת, הפרופסורים לבבי ובר נבון מתנסים בניסים ומפרסמים אותם בניסי-ניסים! שדה בן שפן בודק מי מהמכבים שיחק פעם כדורגל, וכמובן הרב סודרי ועופר חתוכה שמספרים ושרים על הניסים ועל הנפלאות!

תלמוד ישראלי- דבר עברית!

אסי ופולקע מחליטים לחזור למקורות ולהדליק נרות חנוכה בבברכה, בשפה בה דיבר סב-סבם: אנגלית וערבית. האם מותר לעשות זאת? על פי מסכת מגילה, דף י'ז

לאן נעלמים הנרות

בוס עונה על שאלות חגיגיות לכבוד חנוכה – כיצד הנר דולק וממה הוא עשוי ומורכב, ופאי מלמד ניסוי מיוחד שאפשר לעשות איתו ועם קליפה של תפוז… חנוכה שמח!!

סביבון על רגל אחת

בוס עונה על שאלות חגיגיות לכבוד חנוכה- מדוע הסביבון לא נופל, מהו שמן ואיך מכינים אותו? ופאי מלמד שיטה להכנת סביבון מיוחד! חנוכה שמח!!

בן שמן- חשמונאים

יער בן שמן- היער הראשון של קק'ל, ממנו יצא המרד של המכבים. בואו לגלות עוד הפתעות החבויות בין עצי היער.

מבצע חתונה – סדרת חנוכה חלק ב

– – – מומלץ לילדים מגיל 6 ומעלה!!! – – – אסי ועופר תקועים במרתף הקגב מנסים לעורר את ברוך לנקודה היהודית שלו ובמקביל רוצים למצוא דרך להזהיר את מנדלביץ מפני תפיסתו.

מבצע חתונה – סדרת חנוכה חלק ג

– – – מומלץ לילדים מגיל 6 ומעלה!!! – – – ברוך אסי ועופר ממהרים להזהיר את מנדלביץ וחברי המחתרת. האם יצליחו במשימתם ? ומה יהיה עם מכונת הזמן המקולקלת ?

מבצע חתונה – סדרת חנוכה חלק א

 הרב יוסף מנדלביץ מוזמן להדלקת נרות בצריף יחד עם חברי הצריף, כדי לספר את סיפור הגבורה שלו על נסיון הבריחה מברית המועצות. מאחורי מסך הברזל. פולקע מפרק את מכונת הזמן. אלא שמשהו מפתיע קורה. אסי ועופר מוצאים את עצמם בשנת 1970, שלושה ימים לפני ש'מבצע חתונה' יוצא לדרך. הם מגלים שהשלטון הקומוניסטי עלה על התוכניות […]

חג החנוכה של דן

כל נר הנדלק בחנוכייה מעיד שהחופשה מתקצרת, דן מרגיש שחבל כי הוא אוהב את החג. מי בא לשמח אותו וליצור חוויה שמחה ובלתי נשכחת?

נקמתו של זאוס – חנוכה התשע ג

הצפיה מומלצת לילדים מגיל 6 ומעלה!!! – – – אסי ופולקע מחפשים את המטמון של טוביה, אבל הם מוצאים משהו לגמרי אחר שקבור מתחת לרצפת הצריף… על מכבים ויונים ועל מלחמת תרבות.

נקמתו של זאוס – חנוכה התשע ב

הצפיה מומלצת לילדים מגיל 6 ומעלה!!! – – – אסי ופולקע מחפשים את המטמון של טוביה, אבל הם מוצאים משהו לגמרי אחר שקבור מתחת לרצפת הצריף… על מכבים ויונים ועל מלחמת תרבות. סדרת חנוכה התשע פרק ב

נקמתו של זאוס – חנוכה התשע א

הצפיה מומלצת לילדים מגיל 6 ומעלה!!! – – – אסי ופולקע מחפשים את המטמון של טוביה, אבל הם מוצאים משהו לגמרי אחר שקבור מתחת לרצפת הצריף… על מכבים ויונים ועל מלחמת תרבות. סדרת חנוכה התשע פרק א