פרק 11 – שיראל נצנץ חלק א

 טוביה זוכה בהזדמנות להקליט את השיר החדש שלו עם הזמר הכי מצליח בארץ, הוא ממש מתלהב אבל לזמר יש רשימה ארוכה של דרישות מגוחכות שטוביה מתקשה לעמוד בהן.

שיקוי הפלא – פרק 13

פרץ לא מאמין שיצליח לעבור את המבחן החשוב. שיקוי פלא שהוא מקבל הופך אותו לחכם באדם, אבל מה יעשה כשיגמר?

מצחיקול

טוביה מתנהג במוזרות ומעורר את דאגתם של החברים, מה הסוד שהוא מסתיר מפניהם?

אף פעם לא מאוחר מידי

פולקע כבר ויתר על החלום שתמיד היה לו – ללמוד לנגן על כלי נגינה. החברים מנסים לשכנע אותו להתחיל לנגן אך פולקע מתקשה ומסרב להמשיך. האם פולקע יוותר סופית על החלום ?

עופר במגירה

בעיתון ילדים מתפרסם כל שבוע סיפור שנבחר על ידי הסופר המוערץ על עופר. בעידודו של אסי עופר מתחיל לכתוב סיפור בשביל לשלוח אבל אז מחליט שהסיפור לא מספיק טוב ומפסיק. עד שלפתע בצריף מגיח גיבור הסיפור – עוז רועה הצאן לוכד הנחשים שמנסה לשכנע את עופר לסיים את הסיפור ולשחרר אותו.

שיקוי הפלא

מתי מקנא באסי, ורוצה גם הוא להצליח כמוהו בכדורגל. אסי מתקשה להתרכז בלימודים ורוצה להצליח להתרכז וללמוד. פולקע מחליט לעזור ורוקח לכל אחד מהם שיקוי מותאם אישית. האם השיקויים יעזרו?    

אל תסתכל בקנקן

מתי נרשם לחוג קרמיקה, אבל מתבייש במה שהוא אוהב לעשות. בעזרת אסי, ממנו הוא מתבייש במיוחד, הוא ילמד שהבושה האמיתית היא להתכחש למה שאתה אוהב.

ממש כמו

מירי רוצה להיות כמו… גבוהה כמו החברות שלה, לבושה כמו החברות שלה, ועוד כמו וכמו… אולי עדיף שתרצה להיות פשוט כמו היא עצמה? = = = כולנו רוצים להיות ממש כמו החבר, ממש כמו השכן, ממש כמו….. כמו מי אתה רוצה להיות? והאם ניתן פשוט להיות ממש כמו עצמך…?

האמן בעצמך

השיר-'האמן בעצמך' של עליון שמש, רוצים לשמוע?

אין אדם שאין לו שעה

עליון שמש מספר איך לא תמיד הסכים לנגן מול קהל, ואפילו פחד לדבר מול קהל, רוצים לשמוע מה גרם לו להשתנות ולהתגבר על זה?

מי מפחד מבית הספר

גרשון בבית כנסת עדס בירושלים בהשתתפות אורי אלדר התוכנית מיועדת לחתום את תקופת החופש הגדול.