אסי טוביה וחברים 2019 פרק 7 – מסיבת הפתעה

מתי בטוח שכולם רוצים לארגן לו מסיבת הפתעה ליום הולדתו. גם כשכל הסימנים מראים שאין דברים בגו, הוא עדיין לא מוותר על הרעיון, מה שמוביל אותו לשלל הסתבכויות מפתיעות ולסוף הבלתי נמנע.

פרק 18 – אל תשלח את עמי – פרק סיום העונה

הפגנות המצרים לסיום מכת השחין על ידי שילוח העבריים מתחילות להשפיע על פרעה. הילדים הנרגשים מתחילים להתארגן ליציאת מצרים ועירא נתקף פחד. אין לו מושג מה יהיה איתו כשכבר לא יהיה לוי חשוב בגושן. **** אל תפספסו את פרק הפספוסים !****

נס וגמרנו – פרק 1

פרץ מרגיש שצריך להכות בברזל בעודו חם, ולצאת ממצרים עוד היום. הוא יוצא למסע שכנוע נלהב, אך נתקל באנשים עסוקים ובתגובות מאכזבות. האם יצליח פרץ להוציא את העם ממצריים? ומה יהיה על פפירוס?

החתונה

הילה מחכה הרבה זמן לחתונה של דודה ריקי- הדודה האהובה עליה. הילה שותפה בהכנות, ומצפה בהתרגשות לחתונה המיוחלת. רק שבחתונה עצמה לא הכל קורה כמו שהילה חלמה ורצתה…

העפרונות של גילי

גילי נרגשת לקראת כיתה א' אך ביום הראשון בכיתה א' קרה לה משהו מוזר… בואו לעזור לגילי לפתור את התעלומה.

אביב תמיד בא

פולקע שוקע לדיכאון לאחר שניסוי עליו עבד זמן רב נכשל. הוא מסרב לעזוב את הצריף ורק רוצה לישון כל היום. כשהגשם בחוץ סוף סוף מפסיק אסי וטוביה מנסים לגרור אותו לצאת איתם לטיול בשמש.

יוצא דופן – חלק א

פולקע שם לב בנסיבות לא נעימות, שהוא שונה מכל חבריו, הוא עושה כל שביכולותו להדמות להם. האם הוא יצליח? האם כדאי לו להצליח?

התעודה של מתי

איך מראים להורים תעודה כשהציונים נמוכים? למתי יש רעיון, אבל זה מסתבך… – – – האם קרתה גם לכם תסבוכת של שקרים? האם היה לכם סיפור דומה על ציונים נמוכים או קושי לספר להורים על משהו לא טוב שקרה לכם?

להסתפק במועט

הרב לוי סודרי מספר על ברית הגבעונים. טוביה מקבל פרס ומאוכזב, מה יכול לעודד אותו?