פרק 11 – המפלצת

מתוך הסדרה - עלילות ארץ גושן
עונה 7
פרק 11

<<לפרק הקודם

פרק 10 – מסיבת הפתעה חלק ב

לפרק הבא>>

פרק 12 – מאסטר שף חלק א

248 תגובות

 1. תגובה
  שלום חנה. הפרק הזה באמת קצת מפחיד, לכן בחרנו לקרוא לו 'המפלצת' – כדי שמי שממש מפחד ידע לא לצפות בו. בנוסף שמנו תמונה חשוכה וקצת מלחיצה, כדי לרמז שהפרק מסתורי ויכול להפחיד.

 2. תגובה
  שלום אילה עורכת תוכן , לא הבנתי מה בדיוק עם פפירוס הוא התחפש? או שישן? ואם הוא ישן אז של מי היד הזאת שגנבה את החולצות מהחלון? כי זה לא יכול ליהיות מתוך שינה! תודה וסליחה על השיגעון.

 3. תגובה
  לאילה עורכת תוכן: זה ממש הפחיד אותי ובגלל זה אני לא מצליח לישון בלילה ויש לי סיוטים אשמח אם לא תוציאו יותר סרטים מפחידים כל כך. מיוסף יצחק שמואלי המאיר

 4. תגובה
  שלום יוסף יצחק. אנו מצטערים לקרוא שחווית פחד במהלך הפרק. בעקבות בקשתך ובקשות של עוד ילדים כאן בתגובות, נוסיף לפרק הזה אזהרה שתזהיר שהפרק עלול להיות מפחיד. בהזדמנות זו אזכיר שבסוף אין מפלצת , ו'המפלצת' ומי שלקח את כל הדברים ועשה את העקבות היה פפירוס, שהלך מתוך שנתו, בלי לדעת לאין הוא הולך ובלי לדעת מה הוא עושה.

 5. תגובה
  שלום וברכה. בעקבות הפניות שקיבלנו , הוספנו לפרק אזהרה. לגבי אי עשיית פרקים מפחדים – אנו משתדלים לגוון בסוגי התכנים ובעלילות הפרקים, ולכן לפעמים יש פרקים שיכולים להפחיד, אך אנו דואגים להבהיר בסוף הפרק שהכל בא על מקומו בשלום. למשל בפרק הזה – בסוף גילינו שלא היתה שום מפלצת, ושפפירוס הוא זה שמתוך שינה הלך ולקחת את החולצות. ביום ראשון הקרוב יעלה פרק חדש של גושן – עם עלילה שונה.

 6. תגובה
  אממ זה היה יחסית סבבה.. היה הפעם קצת יותר עיניין בפרק, כי בכל זאת, זה העונה המאתיים אלף של אותה סדרה.. (הסדרה יפה כן, שלא תבינו לא נכון..) אפשר עוד קצת שהם קצת יותר מותחים אבל פשוט תכתבו אזהרה בלכתחילה..

 7. תגובה
  שלום תמר. בעקבות כך שמספר ילדים פחדו מהפרק, הוספנו לפרק הזה אזהרה שתזהיר שהפרק עלול להיות מפחיד. בהזדמנות זו אזכיר שבסוף אין מפלצת, ו'המפלצת' ומי שלקח את כל הדברים ועשה את העקבות היה פפירוס, שהלך מתוך שנתו, בלי לדעת לאין הוא הולך ובלי לדעת מה הוא עושה.

 8. תגובה
  אני חושבת שהסרט הזה היה סרט טוב ואני אשמח אם יהיה מדי פעם סרטים בסגנון הזה קצת גיוון:) ברור שכל סרט הוא טוב עם עלילה טובה אך פחות מתח והסרט הזה קצת מגוון ולגבי הילדים שמפחדים – אפשר לכתוב בכל פרק בסגנון הזה כמו שאילה עורכת תוכן אמרה – שסרט זה עלול להפחיד! ומי שלא רוצה לא יראה את הסרט ומי שרוצה שיראה. ובאותה הזמנות תודה לערוץ מאיר על הכל ובעיקר על עלילות ארץ גושן שמושקע בטירוף! כמו כל התוכניות:)

 9. תגובה
  אני לא אוהבת שיש 'חורים' בסרט, למשל- איפה החולצות של יוחנן (לאן הן נעלמו), ולאן עירא נעלם? אבל לא משנה, חוץ מזה זה סרט מושלם- זה טוב המתח- קצת גיוון.. כל הכבוד לערוץ מאיר!!

 10. תגובה
  לכל אלה ששואלים מה קרה אם עירא שתדעו שיש סרטים שנגמרים בכוונה ככה כמו באסי וטוביה בפרק שאסי אומר ליובל שוורצמן שיש אוצר ואז הם מסתבכים וכו' בסוף הפרק רואים שאסי מרגיש משהו מברזל מתחת לאת ואז נגמר הפרק זה כל הקטע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן Hide picture