12 המופלאים – פרק 1 – ראובן

מתוך הסדרה - 12 המופלאים
עונה 1
פרק 1

<<לפרק הקודםלא קיימים פרקים קודמים

לפרק הבא>>

12 המופלאים – פרק 2 – שמעון

play-rounded-fill

140 תגובות

 1. תגובה
  אני חייב להודות שאני עוד מעט בן 13 אבל זה גם פעם ראשונה שראיתי סרט בלי להעביר 10-5 שניות! סימן שזה היה תוכן מעניין! כל הכבוד ערוץ מאיר! (נ.ב תודה שהחזרתם את אסי הוא היה ממש חסר!!)

 2. תגובה
  ערוץ מאיר אתם הערוץ שבלעדיכם אני מקפידה יותר על דברים רק בזכות התוכניות שלכם ואילה עורכת התוכן רק אם את יכולה לענות לי: עכשיו אני הסתכלתי על הסרט: 1. הוא מטורף 2. יש בסוף חידה נכון? אז איפה אני עונה? ודרך אגב הייתי ביום שני בהצגות שלכם אתם השחקנים הכי טובים בחיים שלי אתם מטורפים די אסי ויונתן היו מעלפים עוד שנייה בהצגה באמת התעלפתי וגם אבישי, אבא שלי חולה עליו ואח שלי יודע לחכות אותו כאילו זה הוא אומר וטוביה וחבורת 366 עם כל כך מסר חשוב וחינוכי וטוביה והשחקנים היו מ-ה-מ-מ-י-ם!! אתם ערוץ חינוכי ואשריכם שזכיתם ליראת שמיים ושחקנים עד לשמיים אולי בזכותכם יבא המשיח וגם את אילה סבלנית ולכל אחד ואחד את עונה בחפץ לב יישר כח!! ואם אפשר אני עונה על החידה: 1) שאלו מה הייתה התוכנית המקורית והיא – בעיקרון ראובן תכנן שיזרקו את יוסף לבור ואח'כ יחלץ אותו משם 2) בסוף ישמעלים לקחו את יוסף. תודה. אשמח לתשובה ערוץ מאיר שלי!!!!!!!! בי.

 3. תגובה
  שלום לאילה עורכת התוכן!!!!! א. יישר כוח לכל ערוץ מאיר האלופים!!!!! נהנתי ממש! ב. מתי בעז'ה יהיה כבר הסרט הבא? ג. שנזכה לבניין בית המקדש במהרה ואמרו אמן!

 4. תגובה
  אילה. תודה רבה שענית לי לפעמים אני שואלת את עצמי איך את מגיבה בסבלנות? טוב לא משנה כי כל אחד והתכונות שלו- ואני נורא שמחה שהגבת לי תודה רבה!!!!! ותגידי בבקשה לאסי שהוא מטורף…………וכולם תודה רבה אין עלייך!

 5. תגובה
  שלום ציפורה. לפרק זה כבר אי אפשר לשלוח, אבל ניתן לשלוח בפרקים הבאים שיעלו. מתחת לכל פרק יהיה כתוב בדיוק להיכן לשלוח את התשובה ועד מתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן Hide picture