הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 8 להתווכח בלי לריב ב

עונה 2 >
פרק 8 >

הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 8 להתווכח בלי לריב ב

הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 1 אהבת הארץ חלק א;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – בקרוב-פרק1;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 2 אהבת הארץ חלק ב-פרק2;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 3 אהבת הארץ חלק ג-פרק3;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 4 ערבות הדדית א-פרק4;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 5 ערבות הדדית חלק ב-פרק5;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 6 ערבות הדדית ג-פרק6;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 7 להתווכח בלי לריב א-פרק7;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 8 להתווכח בלי לריב ב-פרק8;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 9 להתווכח בלי לריב ג-פרק9;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 10 אמת ושקר חלק א-פרק10;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 11 אמת ושקר חלק ב-פרק11;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 12 אמת ושקר חלק ג-פרק12;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 13 – שיימינג חלק א-פרק13;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 14 – שיימינג חלק ב-פרק14;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 15 – שיימינג חלק ג-פרק15;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 16 – איזהו עשיר א-פרק16;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 17 – איזהו עשיר ב-פרק17;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 18 – איזהו עשיר ג-פרק18;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 19 – קבלת האחר א-פרק19;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 20 – קבלת האחר ב-פרק20;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 21 – קבלת האחר ג-פרק21;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 22 – חברות ופרגון א-פרק22;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 23 – חברות ופרגון ב-פרק23;<br>הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 24 – חברות ופרגון ג-פרק24;<br>
play-rounded-fill

הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 1 אהבת הארץ חלק א


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – בקרוב-פרק1


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 2 אהבת הארץ חלק ב-פרק2


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 3 אהבת הארץ חלק ג-פרק3


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 4 ערבות הדדית א-פרק4


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 5 ערבות הדדית חלק ב-פרק5


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 6 ערבות הדדית ג-פרק6


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 7 להתווכח בלי לריב א-פרק7


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 8 להתווכח בלי לריב ב-פרק8


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 9 להתווכח בלי לריב ג-פרק9


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 10 אמת ושקר חלק א-פרק10


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 11 אמת ושקר חלק ב-פרק11


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 12 אמת ושקר חלק ג-פרק12


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 13 – שיימינג חלק א-פרק13


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 14 – שיימינג חלק ב-פרק14


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 15 – שיימינג חלק ג-פרק15


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 16 – איזהו עשיר א-פרק16


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 17 – איזהו עשיר ב-פרק17


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 18 – איזהו עשיר ג-פרק18


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 19 – קבלת האחר א-פרק19


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 20 – קבלת האחר ב-פרק20


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 21 – קבלת האחר ג-פרק21


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 22 – חברות ופרגון א-פרק22


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 23 – חברות ופרגון ב-פרק23


הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי פרק 24 – חברות ופרגון ג-פרק24

hide1

hide2

 

<<לפרק הקודם

הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 7 להתווכח בלי לריב א

לפרק הבא>>

הרפתקאות אסי ויהונתן בתלמוד הישראלי – פרק 9 להתווכח בלי לריב ג

100 תגובות

 1. תגובה
  שלום יקרת תמר. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחצי על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 2. תגובה
  שלום. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחץ על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 3. תגובה
  שלום אסתר. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחצי על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 4. תגובה
  שלום דוד. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחץ על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 5. תגובה
  מאד ולדעתי גם אפשר סדרה של כולם נפגשים בזום יהיה סרט נחמד וכולם לא רק התלמידים גם ניסים וטוביה וכולי או אפילו של כל/רוב דמויות מהערוץ מעלילות ארץ גושן יונתן שמשון אשר בו אבו מעמול וכולי לדעתי יהיה נחמד מאד וגם יפה כמובן זה יהיה ארוך אפשר סרט אחד מחולק לחלקים הרבה ממש סדרה ולאו דווקא הרפתקאות עם המשך יבוא

 6. תגובה
  שלום מעיין. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחצי על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 7. תגובה
  שלום שילת. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחצי על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 8. תגובה
  שלום אסתי. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחצי על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 9. תגובה
  הי אילה עורכת תוכן! רציתי לשאול (שאלה לא ממש דחופה אך עדיין אני מבקשת אם אתם יכולים לענות לי.) ב 'צור קשר' למעלה שרציתי לשלוח משו אז כתוב שם אני לא רובוט. ויש ריבוע אם לוחצים עליו זה מסמן V. אשמח מאוד שתגידי לי מה זה אומר. תודה רבה מראש! ודרך אגב אני מאוד נהנית מהסרטים שלכם.

 10. תגובה
  שלום. בבקשה רענן את האתר ואז לחץ על הכפתור האדום שיופיע מעל הסרטון. אם זה לא עוזר – ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר .

 11. תגובה
  שלום. בבקשה רענן את האתר ואז לחץ על הכפתור האדום שיופיע מעל הסרטון. אם זה לא עוזר – ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 12. תגובה
  שלום. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחץ על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

 13. תגובה
  שלום. ממליצים לרענן ולנסות שוב. אם זה לא עוזר אז בבקשה לחצו על כפתור ה'תמיכה' שמעל הפרק. אם גם כפתור זה לא עוזר, ניתן לפנות לצוות התמיכה הטכנית באמצעות כפתור ה'צור קשר' שבאתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן Hide picture