בחזרה אל ארץ גושן

עליכם לצאת מהפירמידה בזמן! השתמשו בכוחות, שימו לב לזמן הקצוב! המשחק בנוי בטכנולוגיה תלת מימדית מתקדמת. חוויית משחק מיטבית לא תתאפשר במחשבים חלשים / ישנים. במידה והמשחק אינו פועל כראוי, נסו להפעיל את האצת החומרה בהגדרות הדפדפן או להפעיל את המשחק במחשב מתקדם. הוראות: תנועה: מקשי החיצים | קפיצה: 'רווח' | זחילה: Ctrl  | ירידה ממצב תפיסה: X | לחיצה על חפצים: לחצן עכבר […]

בריחת החנוכה

ליל חנוכה. המשפחה יצאה לחגיגת חנוכה משפחתית אבל שכחו אתכם בבית! עליכם למצוא את הדרך לצאת מהבית, כדי שתספיקו להגיע למסיבה בזמן! השתמשו ברמזים ובכלים שבבית כדי להתקדם. שימו לב לפרטים שונים, לצבעים, צורות וסימנים ברחבי הבית – ונסו לפתוח דלתות ומנעולים כדי לקבל חפצים ומפתחות. שני זוכים נבחרו: משפחת אדלר ממודיעין ומשפחת בייץ מראשון לציון!צוות […]

ראש גדול

עדכונים והוראות שחקו בתלת מימד מול מתחרים אמיתיים! צרו משתמש, בחרו דמות והתחילו לשחק.צברו יהלומים, שדרגו את הדמות שלכם וקנו פריטים חדשים ויקרים!השתמשו בגלגלי העזר בעת הצורך. הערה: המערכת אינה אחראית למחיקה של נתונים או מידע במשחק, שתיתכן עקב בעיות טכניות או אחרות. במקרה של מחיקה או צורך לשחזר משחק קיים תוכלו לפנות אלינו דרך […]

מיליונר – פסח

ברוכים הבאים למיליונר הפסח! חושבים שאתם מכירים את נושאי חג הפסח? קדימה, נראה אם תגיעו למיליון! – לחצו על מקש 'רווח' כדי לקבל עזרת טלפונית ואפשרויות נוספות –

מיליונר – פורים

ברוכים הבאים למיליונר הפורים! חושבים שאתם מכירים את נושאי פורים? קדימה, נראה אם תגיעו למיליון! – לחצו על מקש 'רווח' כדי לקבל עזרת טלפונית ואפשרויות נוספות –  – המשחק סגור לזוכים – ואלה שמות הזוכים:משפחת גולן מניצן ב! משפחת ויינר מעלי!משפחת גניש מאשקלון! המערכת תיצור קשר עם הזוכים. יישר כוח לכל המשחקים!

מיליונר חנוכה

במהלך המשחק לחצו על מקש 'רווח' כדי לקבל 'עזרת חבר' או 'דעת הקהל'   

תחכומון 3 – חנוכה

אנחנו מקווים שאתם כבר מכירים את הראש של תִּחְכּוּמוֹן! ענו על החידות ובצעו את המשימות! קשה? לא מצליחים? אל תתייאשו, נסו שוב! נושא: חנוכה

מיליונר – סוכות

ברוכים הבאים ל'מיליונר החגים – חג הסוכות!' בקיאים בנושאי חג הסוכות? מכירים את ענייני שמחת תורה? נראה אתכם מגיעים למיליון! לחצו על התשובה הנכונה. היזהרו שלא לטעות! למיליון מגיעים רק אם לא טועים! יש גם חידות מסך מאתגרות, ענו עליהן בזריזות! הזמן עובר! המשחק נסגר לזוכים. כמובן, אתם מוזמנים לשחק להנאתכם!   ואלו שמות הזוכים במשחק […]

תחכומון 2 – חגי תשרי

ענו על החידות ובצעו את המשימות! קשה? לא מצליחים? אל תתייאשו, נסו שוב! נושא: חגי תשרי

מיליונר – ימים נוראים

ברוכים הבאים ל'מיליונר החגים – ימים נוראים!' בקיאים בנושאי הימים הנוראים? מכירים היטב את ראש השנה ויום הכיפורים? נראה אתכם מגיעים למיליון! לחצו על התשובה הנכונה. היזהרו שלא לטעות! למיליון מגיעים רק אם לא טועים! יש גם חידות מסך מאתגרות, ענו עליהן בזריזות! הזמן עובר!  אז קדימה, בהצלחה! הערות: – במקרה שאינכם רואים את כל […]

תעלומת כתר הזהב

השתמשו בחיצי המקלדת כדי לנוע, ובעכבר כדי להביט וללחוץ על חפצים.אספו חפצים, פתרו את החידות וגלו את הצפנים והקודים, שיעזרו לכם בהמשך הדרך אל הכתר העתיק! סיימתם? היכנסו לטופס הסיום ושלחו אלינו את הקוד שקיבלתם בסוף המשחק. השתמשו במקשי המקלדת כדי לצפות בחפצים ובמכתבים שלקחתם: 'CTRL' – יומן מכתבים, 'SHIFT' – תיק ציוד. 'רווח' – […]

מתחם פסח

משחקים ושעשועונים לפסח, מבית ערוץ מאיר לילדים! הערה: בכתיבת תגובות נא לציין בקשר לאיזה מהמשחקים שבמתחם אתם מגיבים

ונהפוך הוא

פורים שמח בערוץ מאיר לילדים! שחקו במשחקי הפורים להנאתכם!  

למלא את הסופגניה

לחצו בעכבר על הסופגנייה, וגררו אותה על ידי העכבר כדי לכוון אותה אל סוגי המילוי שנוחתים מהשמיים, לפני שהם מגיעים אל הקרקע. השתדלו שלא לפספס! המהירות עולה בכל שלב! קדימה!

החללית אבות

החללית 'בראשית' לא הצליחה לנחות על  הירח, אבל אנחנו לא מתייאשים! בואו לבנות ולשגר את החללית הבאה של מדינת ישראל: החללית אבות! האם הפעם החללית תנחת על הירח? שימו לב: ניתן לכתוב את שם המשתמש באותיות עבריות בלבד המשחק נפתח לכלל המשתמשים (הנתונים אופסו).  שחקו להנאתכם!

בריחת החמץ הגדולה

לראשונה בערוץ- משחק תלת מימד מיוחד לפסח! המשחק יפעל היטב בעיקר במחשבים עם ביצועים טובים! עליכם למצוא את עשרת עכברי החמץ שמסתתרים בבית, בפחות מחמש דקות ובניקוד מירבי. ככל שתמצאו את העכברים מהר יותר, הניקוד שלכם יהיה גבוה יותר. בנוסף לאיסוף העכברים כדאי לאסוף גם הפתעות מעופפות –  הן יחסכו לכם זמן ויתנו לכם יותר […]

המכה האחרונה – משחק פסח תשעט

ברוכים הבאים למשחק הפסח של ערוץ מאיר לילדים! חוזרים בחזרה למצרים לאסוף את המגילה העתיקה! האם תצליחו למצוא אותה וגם לחזור ולהישאר בחיים? השתמשו בחצים כדי לזוז ולקפוץ, וברווח כדי לשלוח חפצים בעת הצורך. בהצלחה!

ברכה מדוייקת

המטרה – להעלים את הספינות לפני שיגיעו אל האי. איך עושים זאת?1. קִראו את השאלה המוצגת על המסך.2. התבוננו בסמל הברכה שעל הספינה המתקרבת.3. הברכה אינה נכונה? שגרו את הברכה הנכונה אל הספינה!4. הברכה של הספינה נכונה? – שגרו אליה סמיילי! כיצד משגרים? לוחצים בעכבר על התותח וגוררים כדי לכוון. בהצלחה

אור ואש – משחק חנוכה

נכנסים לאווירת הימים ההם בזמן הזה. רדיפת היוונים, המערכה וטהרת המקדש בסוף. קדימה! בהצלחה!

טריויית חג הסיגד

האם אתם באמת מכירים את מנהגי האתיופים.? נסו לענות על כל השאלות מבלי לטעות, לפני שנגמר הזמן. ניתן להיעזר בעיגולים הירוקים. העיגולים הירוקים חוזרים להופיע רק אחרי שעניתם 10 תשובות נכונות. בהצלחה!

להדליק נר

עליכם לענות על התשובות לחידות על ידי לחיצה על האותיות שבצידי המסך. שימו לב, כמות הנקודות שתצברו תלויה במהירות התשובה שלכם! בהצלחה!

פאזל סוכות

משחק הפאזל סוכות של ערוץ מאיר לילדים! הרכיבו את 12 הפאזלים שלפניכם. כל פאזל שתסיימו תוכלו להדפיס ולתלות בתור קישוט בסוכה שלכם. (כדאי להגדיר בהדפסה פריסת דף אופקית במקום אנכית כדי שהתמונה תמלא יותר את הדף). בהצלחה! 

מתקן הסוכות

יודעים קצת את הלכות הסוכה?  הצטרפו לסיור הסוכות, ועזרו לנו לתקן את הסוכות הפסולות! האם הסוכה פסולה? מדוע היא פסולה? ואולי היא בכלל כשרה? לחצו על התשובה הנכונה!

משחק הגזם

עליכם לגזום את המינים המופיעים במסך. סובבו באמצעות העכבר או החצים את כלי החיתוך על מנת לחתוך כל מין ומין עם הכלי המתאים לו. היזהרו לא להתבלבל! בהצלחה!

לולב ואתרוג

כדי לקיים את מצוות נטילת הלולב צריך להצמיד את כל ארבעת המינים. האם תצליחו לחבר את הלולב והאתרוג זה לזה? נראה אתכם! בהצלחה!

מילים חגיגיות

סדרו את המילים המבולבלות. בכל שלב נושא אחר שקשור לחגי תשרי. לחצו מתחת למילה שאותה אתם רוצים לסדר, וכתבו את המילים באמצעות המקלדת. ככל שתענו מהר יותר, תקבלו יותר נקודות. בהצלחה!

רחפן המצוות

עליכם לאסוף את המצוות בחבית המצוות, ולשרוף את העבֵרות באש. השתמשו בחיצים על מנת להזיז את הרחפן. שימו לב לזמן החולף ולמצב הכוח של הרחפן. קדימה, בהצלחה!

מערת השבעים

עזרו למאיר לברוח מהמערהצאו למשימות שבסיומם תקבלו כלים שיעזרו לכם לצאת מהמערה.מהר! מאיר מחכה לכם! המשחק נפתח מחדש, לכלל המשתמשים!שחקו להנאתכם, בהצלחה! הערה: כדי להתקדם במשחק יש לשחק באותו מחשב, ובאותו דפדפן.   

גלגל ענק

מומחים בגימטריה? בואו נראה אתכם! עליכם לגלות את המילה המבוקשת על פי ההגדרות והרמזים. את התשובה עליכם להכניס בגימטרייה, על ידי בחירת המספר המתאים לגימטריה של האות הבאה.לחצו על המספרים שבגלגל בכדי לבחור. בהצלחה!

פרקי אבות – ו

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ו של פרקי אבות. השלימו המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר!שימו לב! ככל שתשלימו משפטים יותר מהר, תזכו ביותר נקודות! קדימה!

פרקי אבות – ה

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ה של פרקי אבות. השלימו המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר!שימו לב! ככל שתשלימו משפטים יותר מהר, תזכו ביותר נקודות! קדימה!

פרקי אבות – ד

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ד של פרקי אבות. השלימו המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר!שימו לב! ככל שתשלימו משפטים יותר מהר, תזכו ביותר נקודות! קדימה!

פרקי אבות – ג

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ג של פרקי אבות. כתבו את המשך המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר! בהצלחה!

פרקי אבות – ב

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ב של פרקי אבות. כתבו את המשך המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר! בהצלחה!

פרקי אבות – א

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק א של פרקי אבות. כתבו את המשך המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר! בהצלחה!

פסח: חידות חגדא

פתרו את החידות ועזרו לחגדא להגיע אל הקש! ניתן לסובב את המסך על ידי גרירת העכבר בצדי הלוח ומותר לזוז רק במקומות המסומנים. בהצלחה!

טריוויה – פורים

נסו לענות על כל השאלות מבלי לטעות, לפני שנגמר הזמן. אם טעיתם המשחק נגמר! ניתן להיעזר בעיגולים הירוקים. העיגולים הירוקים חוזרים להופיע רק אחרי שעניתם 10 תשובות נכונות!

סימני ראש השנה

אספו רצפים של 3 ומעלה. בכל שלב עליכם לאסוף את הסימנים המתאימים לפי ההוראות ולצבור מספיק נקודות כדי להגיע ליעד ולעבור לשלב הבא. בהצלחה!

מאפיית המצות

ברוכים הבאים למאפיית המצות של ערוץ מאיר לילדים! עזרו לנו להניח את כל המצות בערימה ע'י גרירה בעכבר מבלי שאף אחת מהן תיפול לצדדים. בהצלחה!

פורים קראש

לחצו וגררו את העכבר כדי לתפוס רצף זהה של קוביות. כל הצלחה תזכה אתכם בנקודות וזמן נוסף. נסו לצבור כמה שיותר נקודות לפני שייגמר הזמן! בהצלחה!

פורים: אוזני המן

פורים הגיע וילדי ישראל מקיימים את מצוות משלוח המנות בהידור רב. שימו לב! כדי לאכול אוזן המן עליכם להתחפש לאותו צבע. כדי לשנות צבע לחצו על העכבר והחזיקו. נסו לאכול כמה שיותר אוזני המן! בהצלחה!

חידון חנוכה

עליכם לענות על כל השאלות לפני שהזמן נגמר. אם טעיתם המשחק נגמר!

פאזל – חנוכה

נסו להרכיב את הפאזל, כל פאזל שתרכיבו יפתח לכם את הפאזל הבא. סיימתם? עברו לרמה הבאה. בהצלחה!

משחק הזיכרון – חנוכה

נסו למצוא את הכרטיסים התואמים עם מספר הפעולות הנמוך ביותר. הצלחתם? נסו מספר גדול יותר של כרטיסים… בהצלחה!

סופגניות מתפוצצות

העזרו בעכבר ולחצו על הסופגניות האדומות לפני שיתפוצצו, ואיספו את הסופגניות הירוקות עם הלב כדי לקבל חיים נוספים. בהצלחה!

הקישוטים הקופצים

בסוכה של אסי הקישוטים קופצים! בעזרת החיצים עזרו להם לאסוף כסף לעוד קישוטים! השיקוי של פולקע מכפיל את הכסף! בהצלחה!