3 מכוניות

עליכם להזיז את 3 המכוניות כדי שלא יתנגשו במחסומים. ניתן להזיז את המכוניות על ידי לחיצה בעכבר. או על ידי המקשים: אנטר (Enter), רווח, חץ למטה ניתן לשחק בשלושה ילדים יחד על ידי המקשים. אפשר לשחק גם לבד, ומומלץ על ידי לחיצה בעכבר (לחיצה על הטור של כל מכונית מזיזה אותה) בהצלחה

צוללות

מכירים את משחק הצוללות? משחק הצוללות הוא משחק לוח, וכאן הוא מוגש לכם בגרסת מחשב כיפית. המטרה: למצוא את ספינות וצוללות היריב ולהפציץ אותן. איך משחקים? – לפני תחילת המשחק מציבים את הצוללות והספינות שלכם על הלוח.– במהלך המשחק: לוחצים על מיקום באיזור של היריב. ומזהים אם יש שם ספינה או צוללת. אם גיליתם התחלה […]

מרוץ החללית

מוכנים לטיסה של הקיץ? צאו למרוץ החללית הקסום! נסו לעקוף את המתחרים ולהגיע למקומות הראשונים. התחילו במסלול הראשון. המסלול השני ייפתח רק כאשר תגיעו לפחות למקום השלישי = כוכב אחד)  המסלול השלישי ייפתח רק כאשר תגיעו לפחות למקום השני = 2 כוכבים ככל שתצליחו יותר תקבלו יהלומים בסוף המסלול, בהם תוכלו לקנות כוחות ואנרגיה לחללית […]

מטוס במנהרה

השתמשו בלחיצות או במקשי החיצים כדי לטוס ימינה ושמאלה. היזהרו שלא להתנגש! אפשר להעלים מחסומים כחולים על ידי טילים, בלחיצה על 'רווח' או 'חץ למעלה'. קדימה, היכנסו לתא הטייס והמריאו!

משאית טעונה

עליכם להטעין את הארגזים ובולי העץ לתא-המטען של המשאית. ניתן להסיר חלק מהפריטים בלחיצה. חלק מהפריטים אינם ניתנים להסרה. לאחר ההטענה לחצו על הרמזור כדי להסיע את המשאית לדרך. שימו לב להוראות שעל המסך בשלבים המתקדמים! בהצלחה!

סקי במדרון

גלשו על השלג מבלי להתנגש במכשולים! האם תצליחו לסיים את כל השלבים? השתמשו במקשי המקלדת כדי לנוע ימינה ושמאלה (אין קפיצה). בהצלחה! ויש לנו גם חידה, להנאתכם: באחד השלבים הוא על רקע החרמון שלנו! האם תצליחו לזהות באיזה שלב?כתבו לנו בתגובות ונראה אם צדקתם!  והתשובה לחידה היא: כמו שרבים כתבו, החרמון נמצא בשלב 9  – […]

שוטר תנועה

עליכם לנתב את התנועה על מנת למנוע תאונות! לחצו על מכונית כדי לעצור אותה. צברו כסף והוסיפו מכוניות חדשות! בהצלחה

מבוכים בסערה

הפלגה שקטה בין מבוכים בים הופכת למסע בסערה חורפית מאתגרת! לאיזה רמה תצליחו להגיע? צברו יהלומים וקנו סירות חדשות! השתמשו בחיצים שבמקלדת כדי לסובב את המבוכים ימינה ושמאלה. קדימה, צאו להפלגה! ספרו לנו לאיזה רמה הגעתם! (המספר למעלה במרכז)

הטרקטור

עליכם מוטלת המשימה להעביר את הסחורה של הפירות או הירקות מהחווה אל בית האריזה. ככל שתצליחו להעביר יותר תקבלו יותר נקודות וכסף, ותוכלו לקנות טרקטורים ונגררים וכן לקבל כוחות חדשים להמשך הדרך! שימו לב! בתחילת השלב יש להמתין לטעינת הסחורה.במהלך השלב עליכם להשתדל עד כמה שניתן שלא לאבד ירקות! 'המוצר הדרוש לא הגיע'? כנראה שנפלו לכם […]

חללית זוהרת

משחק שליטה במקלדת / בעכבר! עליכם להנחית את החללית על בסיס הנחיתה. היזהרו שלא להתנגש בקירות ובמכשולים! השתמשו במקשי המקלדת חץ ימינה וחץ שמאלה כדי להטיס את החללית. (ניתן לשחק גם בלחיצות בחלקו הימני/השמאלי של המסך, אך במחשב מומלץ לשחק במקשי המקלדת). שימו לב, השליטה בחללית קשה! האם תצליחו לסיים את השלבים? בהצלחה!

מרוץ המסלולים

ברוכים הבאים למרוץ מכוניות-המיני של ערוץ מאיר לילדים! לפניכם 3 אפשרויות שחקנים: שחקן יחידשחקו לבד מול המכוניות של המחשב. 2 שחקנים שחקו יחד עם אח/ות או חבר/ה במחשב. שחקן 1: מקשי החיצים במקלדת שחקן 2: מקשים S,E,F,D.  למנויים בלבד: משחק רשת! שחקו נגד חברים ברשת!הוראות: עליכם להתחבר, לרשום את שמכם הפרטי, להיכנס למשחק שכבר נפתח או לפתוח […]

מסלולון

עליכם לדאוג לכך שהמכונית תצליח להקיף את המסלול מבלי לצאת ממנו. לחצו על לחצן העכבר כדי להפנות את המכונית (המכונית פונה ימינה בלבד). התקדמו בשלבים וצברו נקודות. המהירות עולה! בהצלחה!

גולשים בחרמון

הצטרפו אלינו לחוויית גלישה בשלג! השתמשו בחיצים שבמקלדת כדי לנוע למעלה ולמטה. היזהרו מהעצים, המקלות והאבנים! המהירות עולה! קדימה!

חנייה מוצלחת

עליכם לקחת את 3 הכוכבים ואחר כך להחנות את הרכב בדיוק במקום הנכון! השתמשו בחיצים שבמקלדת כדי להאיץ, ליסוע אחורה ולפנות ימינה ושמאלה. היזהרו שלא לפגוע במדרכות ובכלי הרכב האחרים!שימו לב! חובה לקחת את 3 הכוכבים לפני החנייה, ולהחנות במדוייק! סיימתם את המשחק? שחקו שוב ונסו להחנות בנסיעה לאחור (רוורס)! האם תצליחו? קדימה!

הטיסה לכוכבים

כוונו את עצמכם באמצעות העכבר. עליכם להצליח לעבור בין הכוכבים והגלקסיות מבלי להיפגע מהם! ככל שתצברו רצף ארוך יותר של כוכבי זהב, הניקוד שלכם יעלה בקצב גבוה יותר. התקדמו במשחק ושברו שיאים. לאן תצליחו להגיע? זהו משחק מקביל למשחק הבונוס של מסיימי משחק 'החללית אבות'.כעת אנחנו פותחים את המשחק בנפרד לכלל משתמשי ערוץ מאיר

קורס צניחה

כבקשתכם, אנחנו מעלים את משחק 'קורס צניחה', ממשחקי מערת השבעים. עליכם לבצע את כל משימות הצניחה בהצלחה על מנת לעבור את הקורס. הניעו את מאיר עם המאוורר על ידי לחיצת עכבר. חובה בכל משימה לאסוף לפחות 2 דגלים. הזהרו ממכשולים! בהצלחה!

החללית אבות

החללית 'בראשית' לא הצליחה לנחות על  הירח, אבל אנחנו לא מתייאשים! בואו לבנות ולשגר את החללית הבאה של מדינת ישראל: החללית אבות! האם הפעם החללית תנחת על הירח? שימו לב: ניתן לכתוב את שם המשתמש באותיות עבריות בלבד המשחק נפתח לכלל המשתמשים (הנתונים אופסו).  שחקו להנאתכם!

מרוץ זעיר

יש לכם 60 שניות כדי לאסוף כמה שיותר כוכבי זהב שמפוזרים על שולחן העבודה. התחמקו מהמתחרים שחוטפים לכם את הכוכבים שאספתם! מומלץ להשתמש בחיצים שבמקלדת. בהצלחה!

מגן צפוני

יוצאים למבצע! בזמן שחיילי צה"ל נלחמים, אתם שומרים עליהם מלמעלה! הטיסו את המזל'ט מעל איזורי האויב ונסו להתחמק מטילי נ"מ שנורים לעברכם. עליכם להישאר באוויר כמה שיותר ולאסוף נקודות. אספו חיזוקים שיעזרו לכם במשימה! העזרו בעכבר כדי להזיז את כיוון הטיסה של המזל'ט, והתגוננו מהטילים על ידי לחיצה על אחד משלושת המקשים של העכבר (או […]

רחפן המצוות

עליכם לאסוף את המצוות בחבית המצוות, ולשרוף את העבֵרות באש. השתמשו בחיצים על מנת להזיז את הרחפן. שימו לב לזמן החולף ולמצב הכוח של הרחפן. קדימה, בהצלחה!

סירות מרוץ

עליכם להגיע למרחק הגדול ביותר בלי להתנגש. את הסירה מזיזים באמצעות לחיצה על העכבר או על המקשים.  ברמות 'בינונית' או 'קשה' מפעילים כמה סירות במקביל, וניתן לשחק לבד או בהשתתפות כמה שחקנים ביחד! בהצלחה!

ניידת המרוצים

יונתן יצא להגשים חלום.. של עצמו! לנסוע במירוץ מכוניות ברחבי הארץ! עזרו לו לעבור את כל המסלולים לפני שנגמר הזמן. הזהרו ממכשולים! בהצלחה!

כרטיס טיסה

עולים חדשים מגיעים לארץ! עזרו להם לנחות בבטחה. השתמשו בעכבר כדי לסמן את מסלול הטיסה של כלי הטיס, והנחיתו כל כלי טיס בשדה המתאים לו. היזהרו מהתנגשויות אוויריות! בהצלחה

עומס בשדה התעופה

פקחו על סדרי שדה התעופה. דאגו לנחיתת המטוסים הנכנסים והכנסתם לטרמינל, ועל המראות המטוסים היוצאים. מנעו תאונה! שימו לב לאחריות הכבדה המוטלת עליכם!