אנחנו מנגנים

רוצים לנגן באורגן או לפרוט על כינור-דוד (נבל)? חולמים להקיש על קסילופון או לתופף במערכת תופים? זה המשחק בשבילכם! לחצו על כלי הנגינה נגנו שירים ותופפו בקצב! (לא לשכוח להפעיל את הרמקולים…) טיפ: תוכלו להפעיל שיר במחשב, לנגן איתו ביחד ולהתאמן! – במשחק זה לא ניתן להקליט. מי שיודע יכול להקליט באמצעות תוכנה חיצונית –

ראש גדול

עדכונים והוראות שחקו בתלת מימד מול מתחרים אמיתיים! צרו משתמש, בחרו דמות והתחילו לשחק.צברו יהלומים, שדרגו את הדמות שלכם וקנו פריטים חדשים ויקרים!השתמשו בגלגלי העזר בעת הצורך. הערה: המערכת אינה אחראית למחיקה של נתונים או מידע במשחק, שתיתכן עקב בעיות טכניות או אחרות. במקרה של מחיקה או צורך לשחזר משחק קיים תוכלו לפנות אלינו דרך […]

מיליונר – פסח

ברוכים הבאים למיליונר הפסח! חושבים שאתם מכירים את נושאי חג הפסח? קדימה, נראה אם תגיעו למיליון! – לחצו על מקש 'רווח' כדי לקבל עזרת טלפונית ואפשרויות נוספות –

מיליונר – פורים

ברוכים הבאים למיליונר הפורים! חושבים שאתם מכירים את נושאי פורים? קדימה, נראה אם תגיעו למיליון! – לחצו על מקש 'רווח' כדי לקבל עזרת טלפונית ואפשרויות נוספות –  – המשחק סגור לזוכים – ואלה שמות הזוכים:משפחת גולן מניצן ב! משפחת ויינר מעלי!משפחת גניש מאשקלון! המערכת תיצור קשר עם הזוכים. יישר כוח לכל המשחקים!

סכום מרובע

בואו נשחק חשבון בכיף! לכל מרובע יש להכניס מספרים כדי להגיע לסכום שמתאים לו.למעלה מופיע הסכום הנדרש לפי צבע המרובע.שימו לב להוראות שמופיעות במהלך המשחק עצמו. שתפו אותנו בתגובות במספר השלב אליו הצלחתם להגיע! בהצלחה!

מיליונר חנוכה

במהלך המשחק לחצו על מקש 'רווח' כדי לקבל 'עזרת חבר' או 'דעת הקהל'   

תחכומון 3 – חנוכה

אנחנו מקווים שאתם כבר מכירים את הראש של תִּחְכּוּמוֹן! ענו על החידות ובצעו את המשימות! קשה? לא מצליחים? אל תתייאשו, נסו שוב! נושא: חנוכה

התמלילן

חושבים שאתם בקיאים בשפה העברית? המשחק הזה בשבילכם! לפניכם פירמידת מילים. עליכם להרכיב מילים בעברית כדי למלא את הפירמידה. כל מילה מורכבת מאותיות המילה שלפניה, פחות אות אחת. המילים מורכבות מהאותיות שבגלגל האותיות. כדי לכתוב מילה, לחצו בגלגל על האות הראשונה במילה, וגררו בעכבר אל האות הבאה וכן הלאה. ניתן לקבל רמז בתמורה ל-20 נקודות. המטרה: […]

מיליונר – סוכות

ברוכים הבאים ל'מיליונר החגים – חג הסוכות!' בקיאים בנושאי חג הסוכות? מכירים את ענייני שמחת תורה? נראה אתכם מגיעים למיליון! לחצו על התשובה הנכונה. היזהרו שלא לטעות! למיליון מגיעים רק אם לא טועים! יש גם חידות מסך מאתגרות, ענו עליהן בזריזות! הזמן עובר! המשחק נסגר לזוכים. כמובן, אתם מוזמנים לשחק להנאתכם!   ואלו שמות הזוכים במשחק […]

מיליונר – ימים נוראים

ברוכים הבאים ל'מיליונר החגים – ימים נוראים!' בקיאים בנושאי הימים הנוראים? מכירים היטב את ראש השנה ויום הכיפורים? נראה אתכם מגיעים למיליון! לחצו על התשובה הנכונה. היזהרו שלא לטעות! למיליון מגיעים רק אם לא טועים! יש גם חידות מסך מאתגרות, ענו עליהן בזריזות! הזמן עובר!  אז קדימה, בהצלחה! הערות: – במקרה שאינכם רואים את כל […]

שווה 10!

לפניכם קוביות שעליהן מספרים. עליכם לחבר סדרות של קוביות שהסכום שלהן 10. לחצו על קובייה וגררו אל הקובייה הבאה. עליכם לסיים את כל הקוביות במסך כדי לעבור לשלב הבא. בהצלחה! שימו לב: במשחק יש 50 שלבים (צריך לגרור בעכבר כלפי מעלה בעמוד השלבים)

קלדן מהיר

רוצים להתאמן בהקלדה מהירה? זה המשחק בשבילכם! עליכם להקליד את המילה שמופיעה בכרטיס. יש לכם דקה אחת מהרגע שבו התחלתם! הקלידו כמה שיותר מילים בדקה. היזהרו שלא לטעות! בהצלחה!

הסגר הקורונה

בואו נכיר את הקורונה ונלמד להישמר ממנה ולמנוע אותה!

זיכרון – קורונה

כולנו צריכים לשמור על כללי משרד הבריאות. שחקו במשחק הזיכרון ושננו את הכללים למניעת הקורונה!

מתחם פסח

משחקים ושעשועונים לפסח, מבית ערוץ מאיר לילדים! הערה: בכתיבת תגובות נא לציין בקשר לאיזה מהמשחקים שבמתחם אתם מגיבים

קו חשבוני

יודעים קצת חשבון? אז קדימה! בצד שמאל של המסך מופיע תרגיל חשבוני, שחסר בו הסימן של הפעולה החשבונית. עליכם לגעת רק בסימן שישלים את התרגיל על מנת להגיע לתוצאה הנכונה.נגיעה בסימן שאינו מתאים – מפסילה! לדוגמה: אם התרגיל הוא 6=2?8, הסימן המתאים הוא – (פחות). לחצו על המסך כדי לשנות את כיוון הקו. אסור לצאת מגבולות המסך!

חידון – חורף

קריר בחוץ? יורד גשם? זה הזמן לבדוק מה אתם יודעים על כל מה שקשור לעונת חורף! קדימה, צאו לדרך!

ארץ ישראל שלי

מתחם פעולה ומשחק בנושא ארץ ישראל! לתשומת לב: בכתיבת תגובות נא ציינו בפירוש על איזה מהמשחקים שבמתחם אתם מגיבים. בהצלחה!

החללית אבות

החללית 'בראשית' לא הצליחה לנחות על  הירח, אבל אנחנו לא מתייאשים! בואו לבנות ולשגר את החללית הבאה של מדינת ישראל: החללית אבות! האם הפעם החללית תנחת על הירח? שימו לב: ניתן לכתוב את שם המשתמש באותיות עבריות בלבד המשחק נפתח לכלל המשתמשים (הנתונים אופסו).  שחקו להנאתכם!

זהו את המקום

לאור הביקוש אנחנו מעלים שוב את המשחק לכלל המשתמשים. זהו את המקום המוצג בתמונה המטושטשת. כִתבו את התשובה על ידי לחיצה על האותיות שבתחתית המסך. תוכלו לקבל עזרה (תמורת נקודות) על ידי לחיצה על הכפתורים הצהובים. שימו לב! כדי לסיים את המשחק עליכם לגלות את כל התמונות ברצף! בהצלחה

חידון יום העצמאות

מכירים את מדינת ישראל? נסו לענות על כל השאלות מבלי לטעות, לפני שנגמר הזמן. ניתן להיעזר בעיגולים הירוקים. העיגולים הירוקים חוזרים להופיע רק אחרי שעניתם 10 תשובות נכונות. בהצלחה!

ברכה מדוייקת

המטרה – להעלים את הספינות לפני שיגיעו אל האי. איך עושים זאת?1. קִראו את השאלה המוצגת על המסך.2. התבוננו בסמל הברכה שעל הספינה המתקרבת.3. הברכה אינה נכונה? שגרו את הברכה הנכונה אל הספינה!4. הברכה של הספינה נכונה? – שגרו אליה סמיילי! כיצד משגרים? לוחצים בעכבר על התותח וגוררים כדי לכוון. בהצלחה

אור ואש – משחק חנוכה

נכנסים לאווירת הימים ההם בזמן הזה. רדיפת היוונים, המערכה וטהרת המקדש בסוף. קדימה! בהצלחה!

טריויית חג הסיגד

האם אתם באמת מכירים את מנהגי האתיופים.? נסו לענות על כל השאלות מבלי לטעות, לפני שנגמר הזמן. ניתן להיעזר בעיגולים הירוקים. העיגולים הירוקים חוזרים להופיע רק אחרי שעניתם 10 תשובות נכונות. בהצלחה!

זכרון חורף

שחקו במשחק הזכרון לכבוד הגשם והחורף!לחצו על אחד הקלפים כדי לבחור בו. בהצלחה!

להדליק נר

עליכם לענות על התשובות לחידות על ידי לחיצה על האותיות שבצידי המסך. שימו לב, כמות הנקודות שתצברו תלויה במהירות התשובה שלכם! בהצלחה!

זהירות בדרכים

ענו על החידון בנושא הזהירות בדרכים. אל תשכחו: תמיד תמיד שננו את הכללים! (מיועד במיוחד לילדי גן וכיתות א-ב)

מתקן הסוכות

יודעים קצת את הלכות הסוכה?  הצטרפו לסיור הסוכות, ועזרו לנו לתקן את הסוכות הפסולות! האם הסוכה פסולה? מדוע היא פסולה? ואולי היא בכלל כשרה? לחצו על התשובה הנכונה!

מילים חגיגיות

סדרו את המילים המבולבלות. בכל שלב נושא אחר שקשור לחגי תשרי. לחצו מתחת למילה שאותה אתם רוצים לסדר, וכתבו את המילים באמצעות המקלדת. ככל שתענו מהר יותר, תקבלו יותר נקודות. בהצלחה!

רחפן המצוות

עליכם לאסוף את המצוות בחבית המצוות, ולשרוף את העבֵרות באש. השתמשו בחיצים על מנת להזיז את הרחפן. שימו לב לזמן החולף ולמצב הכוח של הרחפן. קדימה, בהצלחה!

גלגל ענק

מומחים בגימטריה? בואו נראה אתכם! עליכם לגלות את המילה המבוקשת על פי ההגדרות והרמזים. את התשובה עליכם להכניס בגימטרייה, על ידי בחירת המספר המתאים לגימטריה של האות הבאה.לחצו על המספרים שבגלגל בכדי לבחור. בהצלחה!

פרקי אבות – ו

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ו של פרקי אבות. השלימו המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר!שימו לב! ככל שתשלימו משפטים יותר מהר, תזכו ביותר נקודות! קדימה!

פרקי אבות – ה

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ה של פרקי אבות. השלימו המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר!שימו לב! ככל שתשלימו משפטים יותר מהר, תזכו ביותר נקודות! קדימה!

פרקי אבות – ד

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ד של פרקי אבות. השלימו המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר!שימו לב! ככל שתשלימו משפטים יותר מהר, תזכו ביותר נקודות! קדימה!

פרקי אבות – ג

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ג של פרקי אבות. כתבו את המשך המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר! בהצלחה!

פרקי אבות – ב

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק ב של פרקי אבות. כתבו את המשך המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר! בהצלחה!

פרקי אבות – א

לפניכם התחלה של משפטים מתוך פרק א של פרקי אבות. כתבו את המשך המשפט במקום המתאים. אל תתביישו לפתוח ספר! בהצלחה!

טריוויה – פורים

נסו לענות על כל השאלות מבלי לטעות, לפני שנגמר הזמן. אם טעיתם המשחק נגמר! ניתן להיעזר בעיגולים הירוקים. העיגולים הירוקים חוזרים להופיע רק אחרי שעניתם 10 תשובות נכונות!

חשבון מהיר

פתרו את התרגילים במהירות. בחרו בתשובה הנכונה מבין 4 התשובות. שימו לב לשעון המתקתק! הזהרו לא לטעות!

חידון חנוכה

עליכם לענות על כל השאלות לפני שהזמן נגמר. אם טעיתם המשחק נגמר!

פולקע בדיאטה

פולקע החליט לרדת במשקל! עזרו לו לאכול שתי מנות בלבד שסכומם הוא הסכום הכתוב למעלה במדויק. בהצלחה!