חכמלוגי

חדש- משימת החודש !

88 תגובות

 1. לכווולם!
  אוווף… אני רוצה לעשות את זה.. ואוהבת את המשימות… אבל פאדיחות להצטלם עם כל הכיתה ועוד עם המורה….וגם אני לא בטוחה שכולם ירצו…אשתתף אולי במשימה הבאה…נראה לי שאת זו אני לא הולכת לעשות….

 2. חיבים לפתוח דחוף!!
  איזה באסה לכול מי שלומדת בבי'ס חרדי אבל לא נורא הכול לטובה. אני לומדת בבי'ס נועם ושם מותר כיימעט הכול שמה גם רואים במקרנים אסי וטובה וזה ביכלל לא פדיחה להיצתלם עם כולם מותר לנו

 3. ללמוד בבית ספר חרדי זו זכות
  ללמוד בבית ספר חרדי זו זכות גדולה מאוד שלא כל אחד זוכה לה.!!! וזה שלא נותנים לכן להביא מכשירים לכיתה זה רק לטובתכן ולטובת כל אלה שאין להם את האפשרות להביא מכשירי כאלה…אני לא באה להטיף מוסר או משהו בסגנון…רק לסדר לכן קצת את הראש שתדעו כמה טוב וכיף לכן שאתן בבית ספר חרדי… תחפשו את הטוב שיש בדבר ולא את הרע..אותו תמיד קל למצוא…

 4. כמעט כל מי שרואה אסי וטוביה הוא בבית ספר חרדי או חבד…
  בגלל שערוץ מאיר זה הערוץ הכי חינוכי וכשר… בזמן שלנו שלכל דבר טהור מכניסים טמא…וערוץ מאיר עושה כל כך הרבה מאמצים כדי שהתכנים שלו יהיו כשרים וטובים…והוא מצליח וזאת ההוכחה לכך שהוא מצליח… שמשפחות חרדיות סומכות עליו ונותנות לילדים שלהם לראות ערוץ מאיר בשקט בלי לדאוג…אז תודה רבה לערוץ מאיר המופלא!!!

 5. מספיק לריב
  מספיק לריב כל עם ישראל אחים וזה לא משנה מי חרדי ומי דתי לאומי כולנו אחים וכל אחד והבעיות בבית הספר שלו אז תעשו נחת לה' ואל תריבו. ממש תודה! [דרך אגב אני דתית לאומית ואני אוהבת את כ ו ל ם!]

 6. לכל החבדניקים לפתוח!
  נכון רחלי צודקת ! אין עלינו החבדניקים ! וגם בכלל להיות בבית ספר חרדי חסידי ועוד במיוחד חבד זה ממש לא בושה ולא באסה! אנחנו צריכות להתגאות בזה אפילו ! יש לנו את הזכות ללמוד בבית ספר חבד ואני מאוד מודה להורים שלי ששמו אותי בבית הספר הזה ולא בשום בית ספר אחר נ.ב. תגידו לי מזל טוב !זכיתי בכרטיס טיסה לרבי מצבאות ה' ואני אטוס בחנוכה יחד עם אמא שלי!

 7. אני בבית ספר חרדי
  חבל אני לא יוכל לעשות את המשימה הזאת כי לפי הכותרת הבנתם למה זה מעצבן אבל לא נורא אבל תיראו כמה צופים כמה סיגנונות חבד החמודים החרדים המותיקים כולם תיראו איזה אחדות איזה מילים יפות אגב אני חולה על ערוץ מאיר אני צופה ותיקה 8 שנים אני איתם מגיל 3 ולא רק אני צופה בהם כל הבנות דודים ובני דודים שלי צופים בהם ויש לי 42 בני דודים. גם יש לי בת דודה שהופיעה אם הכיתה שלה משבות רחל בתשע'ב בקיטנה שלהם וראיתי אותה במחשב.

 8. גם אני!!!
  גם אני לומדת בבית ספר חרדי ואין לי בעיה עם זה כי אין אצלי בכיתה הרבה בנות שמכירות את ערוץ מאיר האתר הכי שווה ולכן אני בכלל לא שולחת תמונה או מצטלמת לכל מיני דברים…!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן Hide picture